14 Haziran 2021 Pazartesi

SÜLEYMAN SALUR, MUHSİN YAZICIOĞLU'NUN KENDİSİNE VERDİĞİ 183 SAYFALIK DOSYAYI YAZDI

Süleyman Salur, Muhsin Yazıcıoğlu'nun kendisine verdiği 183 sayfalık dosyayı yazdı

Samsun Kent Haber köşe yazarı Süleyman Salur, rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu'nun kendisine verdiği 183 sayfalık raporun detayları ile ilgili bilinmeyenleri kaleme aldı.

05 Kasım 2020 Perşembe 16:54 GÜNCEL

Köşe yazarımız Süleyman Salur, binaların mantolama işlerinde kullanılan strafor malzemelerle ilgili şok edici bilgilerin yer aldığı bir köşe yazısı yazdı.


Mantolama işlerinde kullanılan strafor malzemelerin güvenli olmadığını bunun yerine güvenli olarak kullanılabilecek genleştirilmiş cam teknolojisi ile buldukları malzemeye TSE belgesi verilmemesinin nedenlerini kaleme alan Süleyman Salur, ürettikleri malzemeye TSE belgesi verilmemesi ile ilgili sıkıntıyı rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu'na hayattayken ilettiğini ve Yazıcıoğlu'nun bu konuda yaptıkları araştırmalar sonucu kendisine 183 sayfalık bir dosya verdiğini yazısında anlattı.

'Binaları mantolama konusunda uyardım yargılandım tehdit edildim' başlıklı köşe yazısında Muhsin Yazıcıoğlu'nun kendisine sunduğu dosyanın detaylarını açıklayan Süleyman Salur, "Bu dosyada kurul üyelerinin strafor fabrikaları ile ilişkileri, rüşvet mekanizmaları, özel hayatları ile ilgili çok önemli bilgiler mevcuttu" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Necattin Demirtaş, Sınıf Tam Öğretmenim projesine 100 tablet ile destek verdi

Necattin Demirtaş, Sınıf Tam Öğretmenim projesine 100 tablet ile destek verdi