17 Eylül 2021 Cuma

TED SAMSUN KOLEJİ İLKOKULUNDA SATRANÇ TURNUVASI SONA ERDİ

TED Samsun Koleji İlkokulunda Satranç Turnuvası sona erdi

TED Samsun Koleji İlkokulunda, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama etkinlikleri kapsamında online olarak düzenlenen Satranç Turnuvası sona erdi.

22 Nisan 2021 Perşembe 20:48 GÜNCEL

TED Samsun Koleji İlkokulu öğrencilerinin katılımı ile düzenlenen online satranç turnuvası sona erdi. Dereceye giren miniklere madalya verilecek.


TED Samsun Koleji İlkokulu öğrencilerinin online olarak katıldıkları satranç turnuvasında dereceye giren öğrenciler belli oldu.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle ilkokul öğrencilerinin pandemi tedbirleri kapsamında online olarak katıldıkları satranç turnuvasının sona erdiğini duyuran okul yetkilileri, tüm sınıf düzeylerin ayrı kategoride katıldığı turnuvanın 16-19 Nisan 2021 tarihlerinde gerçekleştirildiği belirtildi.

TED Samsun Koleji İlkokulu öğrencilerinin katıldığı ve 6 tur İsviçre sistemiyle oynanan satranç turnuvasının hakemliğini ise ulusal  hakem Kader Ergen yaptı. TED Samsun Koleji İlkokulundan yapılan açıklamada online olarak düzenlenen satranç turnuvasının sona erdiği ve dereceye giren öğrencilere okula davet edilerek madalyalarının verileceği duyuruldu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

TED Samsun Koleji İlkokulundan 23 Nisan'a özel muhteşem dans yarışması

TED Samsun Koleji İlkokulundan 23 Nisan'a özel muhteşem dans yarışması