28 Mayıs 2020 Perşembe

TEKKEKÖY'DE AK PARTİLİLER TEHDİT EDİYOR DİYEN KADIN: MUSTAFA CANDAL'IN ADAMI TEHDİT ETTİ SÖYLEDİM

Tekkeköy'de AK Partililer tehdit ediyor diyen kadın: Mustafa Candal'ın adamı tehdit etti söyledim

Samsun'un Tekkeköy ilçesinde AK Partililerin kendisini Cumhur İttifakı adayı Hasan Togar'a oy vermesi için tehdit ettiğini söyleyen kadın, o sözleri İYİ Parti adayı Mustafa Candal'ın adamlarının kendisine tehdit yolu ile söylettirdiğini açıkladı.

23 Mart 2019 Cumartesi 16:57 GÜNCEL

Samsun'un Tekkeköy ilçesinde 31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala vatandaşların tehdit edildiği iddiası şok etkisi yarattı.


Samsun'un Tekkeköy ilçesinde geçtiğimiz günlerde çekilen bir videoda konuşan ve kendisinin AK Partililer tarafından Cumhur İttifakı adayı Hasan Togar'a oy vermesi için tehdit edildiğini söyleyen kadından, şok bir açıklama geldi.

Tekkeköy ilçesinde yaşayan kadının videosunun İYi Parti adayı Mustafa Candal'ın yakın adamlarından biri tarafından çekildiği ortaya çıkarken, Hasan Togar lehine AK Partililerin kadını oy için tehdit ettiğine dair  söz konusu videoda yine Mustafa Candal'ın çevresi tarafından sosyal medyada paylaşılmıştı.

Tekkeköy ilçesinde AK Partililerin Hasan Togar'a oy vermesi için kendisini tehdit ettiğini video kaydı ile söyleyen kadın, yaptığı yeni açıklamada ise söz konusu videonun İYİ Parti Tekkeköy adayı Mustafa Candal'ın bir adamı tarafından evinde tehdit yolu ile çekildiğini  söyledi.

Evine gelen İYİ Parti Tekkeköy adayı Mustafa Candal'ın adamının kendisini Hasan Togar aleyhinde tehdit ederek konuşturduğunu açıklayan kadın, "Buraya geldi A.C beni konuşturdu, çekti videoya. Ben Hasan Togar'dan razıyım. Eşimin çocuklarımın yapmadığını yaptı bana. A.C  beni tehditle konuşturdu burada." dedi.

Tekkeköy ilçesinde gündeme gelen tehdit iddiası ile ilgili Mustafa Candal'ın adamı tarafından video kaydı yapılan kadına, Hasan Togar ve AK parti aleyhinde konuşmaması halinde, seçimi kazandıklarında belediye tarafından yapılan prefabrik evden atılacağının söylendiği, kadının da bu korku ile AK Partililerin kendisini tehdit ettiğini söylediği iddia edildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

İYİ Parti Canik adayı Atıf Yiğit, projesi yok dediği İbrahim Sandıkçı ile dalga geçti

İYİ Parti Canik adayı Atıf Yiğit, projesi yok dediği İbrahim Sandıkçı ile dalga geçti