29 Kasım 2021 Pazartesi

TERME BELEDİYE BAŞKANI ALİ KILIÇ KORONAVİRÜS UYARISI YAPTI! HEDEF MAVİ TERME

Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç KoronaVirüs uyarısı yaptı! Hedef Mavi Terme

Samsun'un Terme İlçe Belediye Başkanı Ali Kılıç, ziyaret ettiği esnaf ve vatandaşlara KoronaVirüs uyarısı yaptı, "Hedef mavi Terme, hem ilimizi hem de ilçemizi mavi kategoriye almalıyız." dedi.

15 Mart 2021 Pazartesi 15:22 GÜNCEL

Samsun'un Terme ilçesinde vatandaşlara maske dağıtan Belediye Başkanı Ali Kılıç, "Hedefimiz kurallara riayet ederek, ilçemizin ve ilimizin mavi kategoriye geçmesini sağlamak" diye konuştu.


Terme Belediyesi Zabıta Müdürlüğü'ne bağlı ekiplerle birlikte halk pazarlarını denetleyen Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, Samsun'un hala kırmızı kategoride olduğunu hatırlatarak, vatandaşlara ve pazar esnafına Korona Virüs (Covid-19) önlemlerinin gevşetilmemesi ve kurallara uyulması konusunda uyarılarda bulundu.  HEPİMİZE GÖREV DÜŞÜYOR
Korona Virüsü yenmek için herkese görev düştüğünü dile getiren Başkan Kılıç, salgının önüne geçilmesinin en önemli şartının maske, sosyal mesafe ve temizlik kurallarına titizlikle riayet edilmesi ile mümkün olabileceğini hatırlatarak, "Korona virüs denilen sinsi düşmanı yenebilmek için toplumun her kesimine önemli görevler düşüyor. Salgın önlemlerine riayet edilmesi için tavsiyelerde bulunuyoruz. Vatandaşlarımızın sağlığı için tüm ekiplerimizle denetimlerimizi aralıksız bir şekilde sürdürüyoruz. Hep birlikte ilçemizi ve ilimizi mavi bölgeye taşımak için tedbirleri özenle riayet edeceğiz. Bugüne kadar tedbirlere azami derecede hassasiyetle uymaya gayret gösteren duyarlı vatandaşlarımıza anlayış, sabır ve fedakarlıkları için teşekkür ediyorum. Ekiplerimiz, umuma açık yerlere, esnafa ve pazar yerlerinde denetimlerini aralıksız sürdürecek." dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsunlu özel sporcular Fransa'da 6 altın, 5 gümüş, iki bronz madalya kazandı

Samsunlu özel sporcular Fransa'da 6 altın, 5 gümüş, iki bronz madalya kazandı