16 Mayıs 2021 Pazar

TERME BELEDİYE BAŞKANI KILIÇ, YOLLARININ YAPILMASINI İSTEYEN VATANDAŞA ŞOV YAPMAYIN DİYE ÇIKIŞTI

Terme Belediye Başkanı Kılıç, yollarının yapılmasını isteyen vatandaşa şov yapmayın diye çıkıştı

Samsun'un Terme ilçesinde çamur içindeki yollarının yapılması için belediye binası önüne giden vatandaşlara, Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, "Şov yapmayın. Kimseye burada şov yaptırmam" diyerek çıkıştı.

29 Temmuz 2019 Pazartesi 13:49 GÜNCEL

Samsun'un Terme İlçe Belediyesi Başkanı Ali Kılıç, yağmur nedeni ile çamur içinde kalan yollarının yapılması için belediye binası önüne gelen kadınların oluşturduğu vatandaşlara, sert bir üslupla tepki gösterdi.


Terme ilçesinde yağan yağmur sonrası yollarının çamur içinde kaldığını, evlerinin yağmur suyu altında kaldığını söyleyen bayan vatandaşlar, sorunlarının çözümü için belediye binasının önüne gitti. Bayan vatandaşların belediye binası önünde toplanması ve dertlerini anlatmaya başlaması ile basın mensupları da belediye binası önüne geldi. Bu sırada ise bir hışımla belediye binası önüne gelen Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, dertlerini anlatan kadınlara "Şov yapmayın. Burada kimseye şov yaptırmam. Basını da alıp gelmişsiniz" diyerek çıkıştı.

Dertlerine çözüm için belediye binası önüne gelen bayan vatandaşlar Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç'ın sözleri karşısında neye uğradıklarını şaşırarak, "Biz burada şov yapmıyoruz. Basın kendisi geldi. Bize çamurlu yollarımızı yapacağınıza dair söz verdiniz. Biz AK Parti'ye verdik." dedi.

Belediye Başkanı Ali Kılıç ise kadın vatandaşlara belediye kapısının herkese açık olduğunu belirterek görüşme için makama davet etti. Bu sırada belediye binasından içeri giren Ali Kılıç'ın ardından bayan vatandaşlar, "AK Parti'ye oy verdik. AK Parti'ye, Cumhurbaşkanımza işte böyle böyle kaybettirdiniz. Suç sizde değil oy verdiğimiz için bizde" diyerek tepki gösterdi.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Terme ilçesinde bayan vatandaşlar şov yapmayın diyen belediye başkanına tepki gösterdi

Terme ilçesinde bayan vatandaşlar şov yapmayın diyen belediye başkanına tepki gösterdi