04 Aralık 2021 Cumartesi

ÜNLÜ DOKTOR HAYATİ AKBAŞ KORONAVİRÜS TESTİNİN POZİTİF ÇIKTIĞINI AÇIKLADI

Ünlü doktor Hayati Akbaş KoronaVirüs testinin pozitif çıktığını açıkladı

Samsun'da bulunan FBM Estetik Tıp Merkezi'nin kurucusu ünlü doktor Hayati Akbaş, Korona Virüs testinin pozitif çıktığını duyurdu. FBM Tıp Merkezi doktor Hayati Akbaş'ın sağlık durumu

25 Ağustos 2020 Salı 11:31 GÜNCEL

Samsun'da Korona Virüs ünlü doktor Hayati Akbaş'ı da yakaladı. FBM Tıp Merkezinin kurucusu ünlü cerrah Hayati Akbaş, Covid-19 testinin pozitif çıktığını ve tedavi altına alındığını açıkladı.


Kuru öksürük, yüksek ateş, yorgunluk, kas ve eklem ağrıları şikayeti ile hastaneye başvuran Hayati Akbaş, burada yaptırdığı Covid-19 testinin ise pozitif çıktığını sosyal medya sayfasından duyurdu.

Korona Virüs'e yakalanması ile ilgili sosyal medya sayfasından açıklama yapan ünlü cerrah Hayati Akbaş , "Çok değerli takipçilerim arkadaşlarım. Bugüne kadar sizler ile sadece mesleki tecrübelerimi değil, hayatın farklı yönlerinide, üzüntülerimi sevinçlerimi de paylaştım. Cumartesi akşam başlayan yüksek ateş, Kuru öksürük, yorgunluk, kas eklem ağrıları nedeniyle pazar günü covid testi yaptırdım. Sonuç 3 saat önce pozitif olarak geldi. Tüm Dünyayı kasıp kavuran Korona bana da ulaştı. Doktor arkadaşlarım gerekli tetkikleri yaptılar. Akciğer tomografisi yaptılar ve şükürki tomografi temiz çıktı. Biraz önce Omü Tıp Fakültesi covid polikliniği doktoru Dr Mustafa beyle bu pozu verdik. Hocam inanıyorum kısa sürede iyileşip aramıza katılacaksın anlamında parmak işaretini gösterdi. Teşekkürler sevgili Doktorum dedim ve covid pozitif olduğumu henüz öğrendiğimde aldığımız bu kare takipçilerim ile paylaşıma değer hem de bana moral olur dedim. Lütfen hepimiz corona konusunda daha dikkatli olalım, sağlık otoritelerimizin önerilerini dikkate alalım ve asla bana bir şey olmaz demeyelim. Yaşadığım süreci ve corona ile ilgili deneyimlerini yaşadıklarını sağlığım elverdiği ölçüde siz değerli takipçilerim ile paylaşacağım. İnşallah tablo kötüye gitmez ve tez zamanda hayata kaldığımız yerden başlarız." dedi.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

SELAMİ BEŞİRLİ

26 Ağustos 2020 Çarşamba 09:33

GEÇMİŞ OLSUN HOCAM.TEDAVİNİZİ TAMAMLALAYARAK KISA ZAMANDA HASTALARINIZI ŞİFAYA KAVUŞTURMANIZ EN BÜYÜK DİLEĞİM.SELAM VE SAYGILAR.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da içme suyu için iki kardeş göçükte öldü! SASKİ'nin kusuru var mı?

Samsun'da içme suyu için iki kardeş göçükte öldü! SASKİ'nin kusuru var mı?