25 Ekim 2021 Pazartesi

YEŞİLYURT AVM AÇILIŞ KAPANIŞ SAATİ TAVSİYESİNE UYDU PİAZZA AVM'DE GERİ ADIM ATTI

Yeşilyurt AVM açılış kapanış saati tavsiyesine uydu Piazza AVM'de geri adım attı

Samsun'un Atakum ilçesinde bulunan Yeşilyurt AVM, Korona Virüs nedeniyle açılış-kapanış saatini 12:00-20:00'ye çekerken, Piazza AVM'de açılış-kapanış saatini değiştirmek zorunda kaldı.

18 Mart 2020 Çarşamba 22:34 GÜNCEL

Samsun'da Korona Virüs nedeniyle tavsiye edilen 12:00-20:00 açılış-kapanış saatlerine uymayacağını açıklayan Piazza AVM, gelen tepkiler üzerine bu kararından geri adım atmak zorunda kaldı.


Piazza AVM, Korona Virüs nedeniyle alış veriş merkezlerinin açılış-kapanış saatlerinin 12:00-20:00 olması yönünde yapılan tavsiye kararına uymayacağını duyurmuş, bu duyuru ise vatandaşların tepkisini çekmişti. Piazza AVM, daha önce yaptığı duyuruda alış veriş merkezinin açılış-kapanış saatinin değişmeyeceğini 10:00-22:00 olarak devam edeceklerini açıklamıştı. 
Korona Virüs nedeniyle toplu alanlardan uzak durulması gibi önemli çağrıların yapıldığı bir süreçte Piazza AVM'nin açılış kapanış saatinin 12:00-20:00 olması yönünde alınan tavsiye kararına bir nevi uymayacağını deklere etmesi eleştirilere neden olmuştu. Dün ise Piazza AVM'de Korona Virüs nedeniyle neredeyse yok denecek kadar ziyaretçi bulunurken, alış veriş merkezinin tüm katlarının bomboş olması ise Samsun Kent Haber'in yayınladığı görüntülerle ortaya çıkmıştı.


Piazza AVM, tepki çeken duyurusunun ardından bugün de yeni bir duyuru yaparak Korona Virüs nedeniyle alış veriş merkezinin açılış-kapanış saatinin 12:00-200:00 olarak değiştirildiğini açıkladı.

Atakum ilçesinde bulunan Yeşilyurt Alış Veriş ve Yaşam Merkezi'de Korona Virüs sebebi ile gündeme getirilen açılış kapanış saati tavsiyesine uydu. Yeşilyurt AVM tarafından yapılan duyuruda, alış veriş merkezinin açılış ve kapanış saatinin 12:00-20:00 olduğunu kamuoyuna açıkladı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'un Atakum ilçesinde çöp konteynerleri yer altına alınacak

Samsun'un Atakum ilçesinde çöp konteynerleri yer altına alınacak