09 Mayıs 2021 Pazar

YÜKSEL YILDIRIM 94 YAŞINDAKİ ANNESİNİ SAMSUNSPOR TARAFTARI YAPTI

Yüksel Yıldırım 94 yaşındaki annesini Samsunspor taraftarı yaptı

Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım, 94 yaşındaki annesi Zeycan Yıldırım'ı Samsunsporlu yaptığı açıkladı.

11 Ocak 2020 Cumartesi 19:49 GÜNCEL

Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım,  94 yaşındaki annesini Samsunspor taraftarı yaptı, liderlik için Gümüşhane ile oynanacak maç için taraftarı tribünlere davet etti.


Yüksel Yıldırım Samsun'da yaşayan annesi Zeycan Yıldırım'ı Samsunspor taraftarı yaptığını açıklarken o özel anlara ait fotoğrafları da sosyal medya sayfasından yayınladı. 

Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım, yaptığı açıklamada "Dün Samsun'da 94 yaşındaki annemi koyu bir Samsunspor taraftarı yaptım. Bu sabah Samsunspor'un şampiyonluğu için duasını da alarak İstanbul'a geldim. Yarın sabah tekrar Samsun'a liderliğe çıkışımıza şahitlik yapmaya geleceğim. Yarın dolu tribünlerdeki showu keyifle seyredelim" dedi.Yıldırım'ın annesini Samsunsporlu yaptığını açıklaması sonrası sosyal medya sayfasından annesi ile çektirdiği fotoğrafları yayınlaması ise kırmızı beyazlı taraftarların büyük ilgisini çekti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Balıkçılar dikkat! Av sırasında bunu yapmayana 250 bin lira para cezası var

Balıkçılar dikkat! Av sırasında bunu yapmayana 250 bin lira para cezası var