16 Ocak 2021 Cumartesi

YÜKSEL YILDIRIM'DAN FUAT KÖKTAŞ AÇIKLAMASI! O İDDİALARA TEPKİ GÖSTERDİ

Yüksel Yıldırım'dan Fuat Köktaş açıklaması! O iddialara tepki gösterdi

Yılport Samsunspor A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım, AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş ile olan ticari işlerine yönelik yapılan haberler üzerine açıklama yaptı.

25 Kasım 2019 Pazartesi 20:21 GÜNCEL

Yılport Samsunspor A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım, milletvekili Fuat Köktaş ile olan ticari işleri ile ilgili iddialara sert tepki gösterdi.


Nuri Asan Tesislerinde düzenlediği basın toplantısında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Yüksel Yıldırım, kendisi ile ilgili gündeme getirilen bazı iddialara çok sert tepki verdi.

SAMSUN'UN ÇOCUĞU TABİ Kİ DESTEKLEYECEĞİM
Milletvekili Fuat Köktaş'a destek vermesi ile ilgili yapılan bazı spekülasyonlarla ilgili açıklamalarda bulunan Yüksel Yıldırım, "Fuat Köktaş'a evet destek verdik. Biz Samsun'un çocuğuyuz. Fuat Köktaş'ta Samsun'un çocuğuydu. Rahmetli kardeşimin en yakın arkadaşıydı. Bizim bir eko sistemimiz var. Size hizmet veren şirketler siz büyüdükçe onlarda büyür. Fuat Köktaş akıllı hareket etti. Gemlik'te gübre fabrikası aldık ihalesine girdi nakliyesini aldı. Biz Elazığ'da Eti Krom'u aldık geldi en düşük teklifi verdi ihalesini aldı. Ben bunu desteklemeyeceğim mi. Samsun'un çocuğu tabi ki destekleyeceğim. Bize para kazandırdı bizde ona kazandırdık" dedi.

BEN ÖLÜRÜM DE FETÖ'CÜ OLMAM
Fuat Köktaş ile olan ticari işleri ile ilgili yapılan haberlere sinirlenen Yüksel Yıldırım, düzenlediği basın toplantısında bu konu ile ilgili şunları dile getirdi.
"Yazılan bu haberler o kadar kötü o kadar art niyetli ki. Tamamı yalan. O şerefsiz gelsin desin ki çıksın ben yazdım desin. Ben yeter ki her şeyi satır satır açıklayım. FETÖ ile anılacak en son kişiyim. Ben ölürüm FETÖ'cü olmam." 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

mehmet yalnız

26 Kasım 2019 Salı 11:48

sayın başkanım sizi ve sayın göktaşı cekemeyenlere önçelikli bir sorum olacak size veya kulübe ve göktaşa kac kuruşları kalmış veya kaç kuruş yardıkları olmuşki agzı olan konuşuyor sallayın gitsin

Suat Şirin

26 Kasım 2019 Salı 09:45

Siz yine de "FETÖ ile anılacak en son kişiyim." deneyin, yarın ne olacağı belli olmaz :)

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yüksel Yıldırım, Celil Sağır ve Serkan Aykut'a açtı ağzını yumdu gözünü

Yüksel Yıldırım, Celil Sağır ve Serkan Aykut'a açtı ağzını yumdu gözünü