12 Nisan 2021 Pazartesi

YUSUFİYELİ ÜLKÜCÜLER GENEL BAŞKANI YILMAZ'DAN KORONA VİRÜS UYARISI

Yusufiyeli Ülkücüler Genel Başkanı Yılmaz'dan Korona Virüs uyarısı

Yusufiyeli Ülkücüler Teşkilatı Genel Başkanı Ahmet Yılmaz'dan Korona Virüs uyarısı, "Tedbirlere uyalım bu işin şakası yok"

08 Eylül 2020 Salı 02:02 GÜNCEL

Yusufiyeli Ülkücüler Teşkilatı Genel Başkanı Ahmet Yılmaz, Samsun ve Türkiye'de ki ülkücü camiaya Korona Virüs salgını ile ilgili uyarılarda bulundu.


Ülkücü camianın, Korona Virüs ile ilgili alınan tüm tedbirlere uymasını isteyen Ahmet Yılmaz, vatandaşlarında kuralları ihlal etmemesi gerektiğini söyledi. 

Korona Virüs salgının tüm dünyayı olumsuz etkilediğini ve bu virüs nedeni ile ölümler yaşandığını hatırlatan  Yusufiyeli Ülkücüler Teşkilatı Genel Başkanı Ahmet Yılmaz, "Hem ülkücü kardeşlerimiz hem de vatandaşlarımız dünyanın başına bela olan Korona Virüs'e karşı maske, sosyal mesafe ve hijyen konusunda alınan tüm tedbirlere uymalıdır. Bu konuda her vatandaşımızdan özel hassasiyet bekliyoruz. Zira bu virüs ölümcül ve hızlı bir şekilde yayılarak bulaşma özelliği var.  Tüm dünya gibi ülkemizinde bu beladan kurtulacağı güne kadar, tüm tedbirlere uymamız ve salgının büyümesinin önüne geçmemiz gerekiyor. Bu konuda hepimize sorumluluklar düşüyor. " dedi.SAMSUNSPOR MESAJIDA VERDİ
Genel Merkezi Samsun'da bulunan  Yusufiyeli Ülkücüler Teşkilatı Genel Başkanı Ahmet Yılmaz yaptığı açıklamada ayrıca Samsunspor mesajı da vererek, şunları dile getirdi.
 "Şehrimizin takımı Samsunspor'u Süper Lig'de görmek istiyoruz. TFF 2'inci ligi şampiyon olarak tamamladık. Bu şampiyonluk Samsun'a ve Samsunspor taraftarlarına büyük bir enerji verdi. Bu konuda kulübün başkanlığını yapan Yüksel Yıldırım'ın da büyük emekleri ve katkıları var. Yüksel Yıldırım başkanlığında Samsunspor'un Süper Lig'e yükseleceğine inanıyoruz."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Kent Haber Vali Zülkif Dağlı'nın misafiri oldu

Samsun Kent Haber Vali Zülkif Dağlı'nın misafiri oldu