27 Mayıs 2020 Çarşamba

AK PARTİ'DEN ÇAĞRI! HAYDİ SAMSUN SAMSUNSPOR İÇİN STADYUMA

AK Parti'den çağrı! Haydi Samsun Samsunspor için stadyuma

Adalet ve Kalkınma Partisi Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, il yönetim kurulu üyeleri ve ilçe başkanları ile biraraya gelerek Samsun halkını Samsunspor'un Denizlispor ile oynayacağı önemli maça davet etti.

21 Nisan 2018 Cumartesi 17:54 SAMSUN HABER

AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, il yöneticileri ve ilçe başkanları ile birlikte Samsunspor atkısı takarak, Samsun halkını Pazar günü oynanacak Samsunspor Denizlispor maçına " Haydi Samsun, Samsunspor için stadyuma" diyerek davet etti.


AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, Samsunspor ile ilgili yaptığı çağrıda, "Samsunsporumuz yarın 53 yıllık tarihinde ki en önemli karşılaşmasında bizi biz yapan sevdamız ve şehrimiz için mücadele edecek. Takıkımızı iyi gününde ve kötü gününde her zaman en büyük destekçisi Samsun halkı olmuştur. Bu önemli ve zor gününde yine takımımızın yanında olduğumuzu göstermek için tüm Samsunluları yarın saat 13'de 19 Mayıs Stadyumuna bekliyoruz. Takımımıza destek için bizlerde tüm teşkilatlarımızla birlikte  stadyumda olacağız. Haydi Samsun Samsunspor için stadyuma" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'un Bafra ilçesinde Recep Tayyip Erdoğan koşusu yapıldı

Samsun'un Bafra ilçesinde Recep Tayyip Erdoğan koşusu yapıldı