29 Mayıs 2020 Cuma

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN SAMSUNSPOR AÇIKLAMASI: DURUMU İYİ DEĞİL

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Samsunspor açıklaması: Durumu iyi değil

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, geldiği Samsun'da Samsunspor ile ilgili konuştu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Samsunpor ile ilgili mesajında, "Durumu iyi değil" dedi.

24 Mart 2018 Cumartesi 14:25 SAMSUN HABER

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Samsun 6'ıncı İl Kongresi için geldiği Samsun'da, Samsunspor ile ilgili tek cümlelik bir mesaj verdi.


Samsun'a ikinci bir devlet üniversitesi kurulacağını ve bu üniversitenin isminin ise Samsun Üniversitesi olacağını söyleyen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Samsun 6'ıncı İl Kongresinde yaptığı konuşmada Samsun'a 22 katrilyon yatırım yaptıklarına dikkat çekti. 

Yapılan yatırım ve hizmetlerle ilgili "Kurtuluşun şehri Samsun'a bu yakışır" diyen Recep Tayyip Erdoğan, "Bizden öncekiler hep laf laf laf yaptılar. Biz iş iş bunu yaptık" dedi.

Samsun'da yapılan spor yatırımlarına da değinen Cumhurbaşkanı Erdoğan, kongrenin yapıldığı Yaşar Doğu Spor Salonunu örnek göstererek, Tekkeköy ilçesinde yapılan yeni Samsunspor stadına da övgüler yağdırarak, "Samsusnspor'un durumu iyi değil" dedi.
SamsunKentHaber

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Ali

24 Mart 2018 Cumartesi 15:10

Yaşıyacak mı bari ? onu da söyleyin, şu trb lobisine şerh koyan yöneticilerin gelmesi dileğiyle bekliyoruz.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan AK Parti İl Kongresinde Samsun'a Hızlı Tren müjdesi

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan AK Parti İl Kongresinde Samsun'a Hızlı Tren müjdesi