30 Kasım 2021 Salı

NECATTİN DEMİRTAŞ, UZGUR MAHALLESİNE SEYİR TERASI YAPACAKLARINI AÇIKLADI

Necattin Demirtaş, Uzgur mahallesine Seyir Terası yapacaklarını açıkladı

Samsun'un İlkadım İlçe Belediyesi Başkanı Necattin Demirtaş, Uzgur mahallesine Seyir Terası yapacaklarını açıkladı.

16 Nisan 2021 Cuma 15:12 SAMSUN HABER

Samsun'da İYİ Partili İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, İlkadım ilçesine yapmayı planladıkları yeni projeleri açıkladı.


Necattin Demirtaş, İlkadım ilçesinde Uzgur Mahallesine Seyir Terası ve Kule projesini yapacaklarını bununla birlikte şehir içinde uygulanan yer altı çöp konteyneri sistemini mahallelere de uygulayacaklarını söyledi. 

Parklara güneş enerjili oturma bankları yapacaklarını ve bu sistem ile parkların aydınlatma ve telefon şarj ünitelerine enerji sağlayacaklarını kaydeden Necattin Demirtaş, ayrıca Güneş Enerji Santrali de kurmak için harekete geçtiklerini belirtti. 

İlkadım ilçesi Uzgur mahallesinde yapmayı planladıkları Seyir Terası-Kule projesinin ilçeye büyük bir prestij kazandıracağını vurgulayan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Kongre ve Sergi salonları, etüt projeleri ile birlikte yaşlılar içinde vakit geçirebilecekleri alan yaratacak farklı bir projeyi hayata geçirmeyi düşündüklerini dile getirdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 4 Yorum

Betül

20 Nisan 2021 Salı 11:28

Ayyy harika bir proje vallahi, yatacak yeri ve evi olmayanlar için, sıcak banklarda yatarlar, birde üzerlerine güneş enerji ile ısınan battaniye olsa harika olur..Sokak hayvanlarınıda bu projeden istifade ettiremezmisiniz mi acaba..

Ali balbal

17 Nisan 2021 Cumartesi 15:29

Hepsi hikaye yapacak uyduruk bise onada proje diyecek. Bu bos laflari cok duyduk. Samsun b sehir belediye baskani sayin demir gibi bos laflari millete proje diye yutturuyorlar. Sonucta ayni ekibin elemanlari. Farkli bir yaklasim beklemem. Samsun bu gibi yoneticilerle sen daha cok beklersin. n

Semik

17 Nisan 2021 Cumartesi 11:47

Yaaa bu ne kafa adam seyir terasıymış kuleymiş proje olarak bunlardan bahsediyor, millet aç işsiz fakir kuleden aşşağı atlasınlar intihar etsin diye yer mi yapcan ististam yarat millete iş ver işe yaramayanı işe gelmeyeni çıkart eşşek gibi çalışan işçilerin var ikramiyelerini ver hala mhp ayklarındaki kişiler koruma. İdari kadron da sendesınıfta kalmışsın cahillik kültürsüzlük diz boyu düşündüğün projelere bak borç ödiyom diye ağlama yeterrrr yeterrrr..

Vatan DAŞ

16 Nisan 2021 Cuma 15:42

Jetonlu bisiklet gibi olmasın banklar...

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

TED Samsun Koleji SamsunKentTV'de Gülsüm Atik'in sorularını yanıtladı

TED Samsun Koleji SamsunKentTV'de Gülsüm Atik'in sorularını yanıtladı