28 Mayıs 2020 Perşembe

SAMSUN'DA ASKERDEN 3 GÜN ÖNCE GELEN EREN KESENCİ BIÇAKLANARAK ÖLDÜRÜLDÜ

Samsun'da askerden 3 gün önce gelen Eren Kesenci bıçaklanarak öldürüldü

Samsun Haber- Samsun'un İlkadım ilçesi Kazımkarabekir mahallesinde askerden 3 gün önce terhis olarak gelen Eren Kesenci bıçaklanarak öldürüldü.

01 Nisan 2018 Pazar 01:09 SAMSUN HABER

Samsun'un İlkadım ilçesi Kazımkarabekir mahallesinde vatani görevini yeni bitirerek gelen Eren Kesenci isimli genç evinde uğradığı bıçaklı saldırı sonucu hayatını kaybetti. 


Samsun'da yaşanan şok olayda, askerden 3 gün önce terhis olduğu öğrenilen Eren Kesenci evine gelen kimliği belirsiz kişiler tarafından bıçaklı saldırıya uğradı.  Eren Kesenci'nin evinde bulunduğu sırada kapı zilinin çaldığı eve gelen şahısların ise kapının açılması ile birlikte askerden yeni gelen talihsiz gence bıçakla saldırdıkları ileri sürüldü. 

Uğradığı bıçaklı saldırı sonucu ağır yaralanan Eren KEsenci, olay yerine çağrılan ambulans ile hastaneye kaldırılırken, yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybettiği öğrenildi.  Askerden 3 gün önce terhis olan Eren Kesenci'ye bıçaklı saldırının neden yapıldığı bilinmezken, Samsun Emniyet Müdürlüğü olay sonrası kaçan saldırganların yakalanması için çalışma başlattı. 

Yapılan çalışma sonucunda Eren KEsenci'yi bıçaklayarak ölümüne neden olan bir kişi yakalanarak gözaltına alındı. Gözaltına alınan Tayfun A. isimli 19 yaşındaki genç çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı. Tayfun A.'nın Eren Kesenci'yi bir yıl önce kız arkadaşına baktığı gerekçesi ile öldürdüğü gündeme geldi. Tutuklanan Tayfun A.'nın bir yıl boyunca Eren Kesenci'nin askerden gelmesini beklediği, terhis olduğunu öğrenince evine giderek bıçaklı saldırıyı gerçekleştirdiği bildirildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'un Asarcık ilçesinde banka çalışanı çalıştığı bankayı soydu

Samsun'un Asarcık ilçesinde banka çalışanı çalıştığı bankayı soydu