27 Mayıs 2020 Çarşamba

SAMSUN'DA AYVACIK BELEDİYESİ İŞÇİSİ OSMAN GÜMÜŞTAŞ RESMİ TATİLDE ÇALIŞIRKEN HAYATINI KAYBETTİ

Samsun'da Ayvacık Belediyesi işçisi Osman Gümüştaş resmi tatilde çalışırken hayatını kaybetti

Samsun'un Ayvacık İlçe Belediyesinde görevli olan işçi Osman Gümüştaş, resmi tatil olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çoçuk Bayramında çalışırken geçirdiği kaza sonucu hayatını kaybetti.

23 Nisan 2018 Pazartesi 18:48 SAMSUN HABER

Samsun'un Ayvacık ilçesinde belediye işçisi Osman Gümüştaş, resmi tatilde çalışırken, geçirdiği kaza sonucu yaşamını yitirdi. 


Ayvacık Belediyesinde Fen İşleri Müdürlüğü Kademe porsoneli olan Osman Gümüştaş, 23 resmi tatil olmasına rağmen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında silindir kullanırken geçirdiği kaza sonucu yaşamını yitirdi.  Ayvacık ilçesinde bugün öğlenden sonra saat 15:00 gibi yaşanan olayda, belediye personeli Osman Gümüştaş'ın kullandığı silindir ile bir eve girdiği ve kazada hayatını kaybettiği öğrenildi. 

Ayvacık ilçesinde yol yapımı sırasında geçirdiği silindir kazasında yaşamını yitiren Osman Gümüştaş'ın evli ve 5 çocuk babası olduğu, eşinin ise hamile olduğu bildirildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 3 Yorum

Ramazan

24 Nisan 2018 Salı 11:41

Resmi tatilde çalıştıranlar arkalarında 4 tane nur topu çocuklara gelsin baksin bir tane de daha babasının kokusunu alamayacak çocuguna hesap versin şimdi gelsin bu çocuklar 23 nisan kutladın nasıl olacak bu iş kim tutacak ellerinden bu sabilerin

Ali Can

24 Nisan 2018 Salı 00:19

Ayvacık belediyesindeki başıbozukluk, iş bilmemezlik, kural ve kanun tanımamazlık artık sınırları çok aştı. Belediye başkanı Mustafa Belur'un çiftliğine dönen belediyede olan bitene İçişleri Bakanlığı artık bir dur demeli. Mustafa Belur'un bütün mesaisi ya Kırıkkale'de akrabası ile yaptırdığı ortak inşaatlarda veya Keyf-i Seyyah çay bahçesinde lak lak yapmakla geçiyor. Artık görev süresinin dolmasına az da kaldığından gemi iyice azıya vurdu. Yazık bu ilçeye ve halka. Derhal görevden alınmalıdır.

Recep bullur

23 Nisan 2018 Pazartesi 21:11

Resmi tatilde calisma emri verenler.sorumludur yazik mekani cennet olsun allah rahmet eylesin

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Ayvacık'ta silindir kazasında ölen belediye işçisinin ehliyeti yoktu iddiası

Samsun Ayvacık'ta silindir kazasında ölen belediye işçisinin ehliyeti yoktu iddiası