25 Ekim 2021 Pazartesi

SAMSUN'DA BİR GÜNDE COVİD-19'DAN 27 KİŞİ ÖLDÜ İDDİASI! GÖRÜNTÜLER DEHŞETE DÜŞÜRDÜ

Samsun'da bir günde Covid-19'dan 27 kişi öldü iddiası! Görüntüler dehşete düşürdü

Samsun'da Cuma günü Covid-19 nedeniyle 27 kişinin hayatını kaybettiği, çok sayıda cenaze aracının bu nedenle Kıranköy Mezarlığında bulunan morgun önünde toplandığı iddia edildi.

21 Kasım 2020 Cumartesi 00:53 SAMSUN HABER

Samsun'da bir gün içinde Covid-19'dan 27 kişinin öldüğü iddiası dehşete düşürdü.


Samsun'un İlkadım ilçesinde bulunan Kıranköy Mezarlığı morgunun önünden çekilen video görüntülerinde, morgun önünün cenaze araçları ile dolu olduğu görüldü. Mahallesinde bir tanıdığının Covid nedeniyle hayatını kaybettiğini belirten bir vatandaşın Kıranköy Mezarlığı morgunun önünden çektiği video görüntülerinde, morgun önünde çok sayıda cenaze aracı olduğu görülüyor. 

Görüntüleri çeken vatandaş, Kıranköy Mezarlığı morguna gelen vatandaşların Korona Virüs sebebi ile ölen yakınlarının cenazelerini almak için beklediğini söylerken, Cuma günü yani 20 Kasım 2020 tarihinde çekildiği iddia edilen videoda 27 kişinin Covid sebebi ile hayatını kaybettiği ileri sürüldü.

Sosyal medyada yayımlanan görüntüler dehşete düşürürken, Samsun'da bir gün içinde 27 kişinin Korona Virüs sebebi ile hayatını kaybettiği, cenaze sahiplerinin cenazelerini almak için Kıranköy Mezarlığı morgunun önünde beklediği görüntüler izleyenleri şoke etti.
Kaynak:SamsunKentHaber.com.tr

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Vatandaş

23 Kasım 2020 Pazartesi 08:53

Bu haftasonu hiç sela duymadım, cumhurbaşkanlığı da bunu kutlamak için yeditepe konseri düzenlemiş...

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Perşembe ve Cuma günü kaç kişi Covid-19'dan öldü!

Samsun'da Perşembe ve Cuma günü kaç kişi Covid-19'dan öldü!