07 Ağustos 2020 Cuma

SAMSUN'DA İSTİFA EDEN AK PARTİ BAFRA İLÇE BAŞKANI TUNCAY YURDUSEVEN'İ AĞLATAN KARŞILAMA

Samsun'da istifa eden AK Parti Bafra İlçe Başkanı Tuncay Yurduseven'i ağlatan karşılama

Samsun AK Parti'de görevinden istifa eden AK Parti Bafra İlçe Başkanı Tuncay Yurduseven, Ankara dönüşü partililer tarafından karşılanırken, gözyaşlarına hakim olamadı.

10 Şubat 2018 Cumartesi 17:16 SAMSUN HABER

AK Parti Bafra İlçe Başkanlığı görevinden istifa ettiği gündeme gelen Tuncay Yurduseven, gittiği Ankara'da AK Parti Genel Merkezinden dönüşünde, partililer tarafından Bafra İlçesinde karşılandı. 


AK Parti Bafra İlçe Kadın Kolları üyeleri ve partililer tarafından Ankara dönüşü karşılanan Tuncay Yurduseven, bazı bayan partililerin ağlaması üzerine duygulanarak göz yaşı döktü. Dün görevinden istifa ettiği gündeme gelen ancak AK Parti Samsun İl Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, Bafra İlçe kongresine kadar görevinin başında olacağı, kongrede ise aday olmayacağı belirtilen Tuncay Yurduseven, kendisini karşılayan partililerden mendil alarak gözyaşlarını sildi. Öte yandan Tuncay Yurduseven, kendisini karşılayan partililere hitaben yaptığı konuşmada, "4 Kasım 2014’ de 5. Olağan kongre de tekrar aday olarak AK Partinin 2. Kez ilçe başkanı oldum. O günden bu gene yani dün akşama kadar bu partinin ilçe başkanı olarak görev yapıyordum. Bu bir bayrak yarışıdır, kişiler değişir ama aslolan teşkilattır sözlerine de yer veren Yurduseven,  son olarak, sizlerle çok uzun bir süredir beraberiz, güzel günlerimiz oldu, bir aile olduk bilmeyerek kalbini kırdığım kişilerden helallik istiyorum, hakkınızı helal edin, ben hakkımı helal ediyorum.  Bu bir son değildir, bizler yönetimden ayrılmış olabiliriz ama AK Parti için çalışmaya, üretmeye ömrümüz yettiğince devam edeceğiz, buraya gelen tüm arkadaşlarıma sonsuz teşekkür ederim, hepiniz hakkınızı helal edin" dedi.
SamsunKentHaber

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Ahmet Davutoğlu, Başbakanken Meşale Şehir dediği Samsun'a geldi

Ahmet Davutoğlu, Başbakanken Meşale Şehir dediği Samsun'a geldi