14 Haziran 2021 Pazartesi

SAMSUNLULARIN EN ÇOK ŞİKAYET ETTİĞİ SORUNLAR VE YAPILMASINI İSTEDİĞİ HİZMETLER

Samsunluların en çok şikayet ettiği sorunlar ve yapılmasını istediği hizmetler

Samsun Kent Haber, sosyal medya sayfasından Samsunlulara 'Samsun'da en çok şikayet ettiğiniz konular, sorunlar ve yapılmasını istediğiniz hizmetler nelerdir?' diye sordu! İşte verilen cevaplar..

18 Kasım 2020 Çarşamba 14:08 SAMSUN HABER

Samsun Kent Haber'in sosyal medya sayfasından yönelttiği 'Samsun'da en çok şikayet ettiğiniz konular, sorunlar ve yapılmasını istediğiniz hizmetler nelerdir?' sorusuna çok sayıda yorum geldi. 


Samsun'da en çok şikayet ettiğiniz konular, sorunlar ve yapılmasını istediğiniz hizmetler nelerdir? sorusuna ise Samsunlular, Samsun Kent Haber sosyal medya sayfasına yaptıkları yorumlarla, yapılmasını istedikleri hizmetleri, şikayetlerini dile getirdi.

İşte Samsun'da en çok şikayet ettiğiniz konular, sorunlar ve yapılmasını istediğiniz hizmetler nelerdir? sorusuna verilen cevaplar..

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 4 Yorum

Mustafa Rasi Uysal

15 Mart 2021 Pazartesi 11:47

Samsun ilinde şehir içi toplu taşıma hizmetleri 24 saat esasına göre yapılmalıdır. Gece yarısından sonra tarifeler artırılarak, iki saatte bir de olsamutlak surette ulaşım hizmeti kesintiye uğratılmamalıdır.

Günaydın

13 Ocak 2021 Çarşamba 08:21

samsun büyükşehir belediyesi samsun na hizmet vermiyor ulaşım 7/24 saat yok anca yeşil alanın ortasına beton bloğu yaparlar kovid 19 hastasına gelirin bakılmasın sıcak yemek vermiyorlar samsun diğer ilçelerine ulaşım vermiyorlar diğer ilçelerden gelen minibüs otogarda ne işi var merkeze gelinsin kamu denetçiliği kurumuna şikayet ediniz

toparlan akp

21 Kasım 2020 Cumartesi 04:57

Devletimizin başlıca temel görevi olan ve sıkıntısı ve ihtiyaçları gıda ,sağlık giyecek barınma yol,su,elektrik, ulaşımdır.. Halka ulaşımı sıkıntı yaratılıyorsa o şahıslara denetim, ceza ve gerekiyorsa bu özel halk otobüsleri olsa kaldırılması ... Her şeyden önce eşitlik sadelik şeffaflıkla anlaşılabilir ..Tüm hizmetlere ulaşabilirlik halkımız için zorluk değil, kolaylıktan yana olması lazımdır Sn Başkanım....

SAMSUNLU

19 Kasım 2020 Perşembe 11:28

TÜRKİYE' DE EN PAHALI SU KULLANAN ŞEHİR OLMAK SAMSUNA YAKIŞMIYOR SAYIN BAŞKAN. GELDİĞİNDE SU KAÇ TL. İDİ? ŞİMDİ KAÇ TL. ?? İNSANLAR PANDEMİ DE ZATEN SIKINTILI BİDE SU FATURALARI CAN YAKMASIN.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da esnaf odası başkanı kapalı olan iş yerinden vergi almak helal mi diye sordu

Samsun'da esnaf odası başkanı kapalı olan iş yerinden vergi almak helal mi diye sordu