17 Ekim 2021 Pazar

SÜLEYMAN SALUR, SALIPAZARI BELEDİYE BAŞKANI AKGÜL'ÜN 'RİSK YOK' AÇIKLAMASINI ELEŞTİRDİ

Süleyman Salur, Salıpazarı Belediye Başkanı Akgül'ün 'Risk yok' açıklamasını eleştirdi

Samsun Kent Haber köşe yazarı Süleyman Salur, Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül'ün dere kenarında bulunan kamu binaları için "Risk yok" açıklamasını eleştirdi.

17 Ağustos 2021 Salı 10:37 SAMSUN HABER

SamsunKentHaber köşe yazarı Süleyman Salur, yazdığı yeni köşe yazısında Salıpazarı ilçesinde dere kenarında bulunan belediye, emniyet ve PTT Müdürlüğü binalarını ele aldı.


Köşe yazısında, Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül'ün söz konusu binalar için "Risk yok" açıklamasını eleştiren Süleyman Salur, "Bunu söylerken hangi akademik kariyerine veya tahsiline güvenmektedir. Başkan siz hangi kariyeriniz ile sel anında bu yapıların zarara uğramayacağını iddia ediyorsunuz." diye sordu ve ekledi, "İlçenin Ticaret Lisesi Mezunu gerekli önlemlerin alındığını ve herhangi bir olumsuzluğun yaşanmayacağını iddia etmektedir. Bunu söylerken hangi akademik kariyerine veya tahsiline güvenmektedir. Bende Ticaret Lisesi mezunuyum, bize çevre ile ilgili şehir mimarisi ile bilgiler yerine, daktilo, muhasebe defterlerinin tutulmasını öğrettiler"

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun İMO Başkanı Cevat Öncü: Felaket olunca işi Allah'a havale ediyorlar

Samsun İMO Başkanı Cevat Öncü: Felaket olunca işi Allah'a havale ediyorlar