22 Şubat 2020 Cumartesi

YEDAŞ SAMSUN'DA GÖRME ENGELLİ YOLUNUN ÜZERİNE ELEKTRİK DİREĞİ DİKTİ

YEDAŞ Samsun'da görme engelli yolunun üzerine elektrik direği dikti

Samsun'da görme engelliler için yapılan sarı renkli yürüme yolunun tam üzerine YEDAŞ elektrik direği dikti. YEDAŞ'ın Samsun'da görme engelli yolunun üzerine aydınlatma direği dikmesi şaşkınlık yarattı.

16 Nisan 2018 Pazartesi 19:58 SAMSUN HABER

Samsun'un İlkadım ilçesi Saathene Meydanında bulunan ara yolda yer alan görme engelli yürüme yolunun üzerine YEDAŞ'ın elektrik direği dikmesi şaşırttı.


Samsun'da Görme engelliler için yapılan sarı renkli yolun üzerine YEDAŞ tarafından aydınlatma direği dikilmesi tepkilere neden oldu.  

Samsun'da görme engelliler için kaldırımlarda bulunan sarı renkli yürüme yolları zaman zaman dikkatsiz ve duyarsız araç sürücüleri tarafından da işgal edilirken, yapılan bu yolların bazı yerlerde zig zag  şeklinde olmasıda görme engellilerin tepkisine sebep oluyor. Bazı kamu kurumları ise şehirde yaptıkları çalışmalarda görme engelliler için yapılan yolları da zaman zaman kullanılamaz hale getiriyor. Bunun son örneği ise YEDAŞ oldu. YEDAŞ Samsun'da Saathane Meydanı civarında bulanan görme engelli yürüyüş yoluna elektrik direği dikti. 
SamsunKentHaber

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da açılan nakış sergisinin tüm geliri Mehmetçik Vakfına bağışlanacak

Samsun'da açılan nakış sergisinin tüm geliri Mehmetçik Vakfına bağışlanacak