17 Haziran 2021 Perşembe

ERTUĞRUL SAĞLAM SAMSUNSPOR'UN HEM 55'İNCİ YILINI HEM DE ŞAMPİYONLUĞUNU KUTLADI

Ertuğrul Sağlam Samsunspor'un hem 55'inci yılını hem de şampiyonluğunu kutladı

Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Samsunspor'un 55'inci yılını taraftarlarla birlikte kutlarken, Yılport Samsunspor'un şampiyonluğu için "Seneye de şampiyon olacağız" dedi.

01 Temmuz 2020 Çarşamba 12:55 SAMSUNSPOR

Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Samsunspor'un 55'inci kuruluş yıl dönümünde şampiyonluğunu ilan ederken "55’inci yılımızda şampiyonluğun ilan edilmesi bizim için ayrı bir keyif oldu" dedi.


Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam kırmızı beyazlı taraftarlar ile birlikte Samsunspor'un 55’inci yıl dönümünü havai fişek ve meşalelerle kutladı. Saat 20.55’de ilk meşaleyi Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam Nuri Asan Tesisleri’nde yaktı.

Samsunspor'un 55’inci yıl dönümü kutlamaları dün gece saat 20.55’de Nuri Asan Tesisleri’nden atılan havai fişek ile başladı. Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam’ın tesislerde ilk meşaleyi yakmasının ardından taraftarlar de evlerindeki balkonlardan, sokaklardan ve sitelerden kırmızı meşaleler yakarak kutlamalara ortak oldu.

Şampiyonluğun da özel bir günde geldiğini belirten Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, “Nice 55. Yıllara. Bu kutlamalarla birlikte Süper Lige çıkışın ilk bölümünü tamamlamış olduk. Seneye de inşallah şampiyon olup, bu güzel şehre Süper Ligdeki geçmişte yaşadığı o güzel günleri tekrar yaşatmak istiyoruz. Bütün amacımız bu. Bu şehre, bu taraftara verilmiş sözlerimiz var. 55’inci yılımızda şampiyonluğun ilan edilmesi bizim için ayrı bir keyif oldu. Amacımız Süper Ligde ses getiren, Türk futboluna damga vuran Samsunspor’un bu yolculuğuna en hızlı şekilde devam ettirebilmek. O yüzden bundan sonra çok çalışacağız” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

CHP Samsun Milletvekili Hancıoğlu'ndan Çoklu Baro tepkisi! Bu FETÖ projesidir

CHP Samsun Milletvekili Hancıoğlu'ndan Çoklu Baro tepkisi! Bu FETÖ projesidir