04 Aralık 2021 Cumartesi

ERTUĞRUL SAĞLAM YILPORT SAMSUNSPOR'UN YENİ TEKNİK DİREKTÖRÜ OLDU

Ertuğrul Sağlam Yılport Samsunspor'un yeni Teknik Direktörü oldu

Yılport Samsunspor Teknik Direktör İrfan Buz'un istifası sonrası Ertuğrul Sağlam ile 5 yıllık anlaşma yaptı.

15 Kasım 2019 Cuma 20:40 SAMSUNSPOR

Yılport Samsunspor'un yeni Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam oldu. Yılport Samsunspor, Teknik Direktör olarak Ertuğrul Sağlam ile 5 yıllık anlaşma yaptı.

 

Yılport Samsunspor A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım, Ertuğrul Sağlam ile 5 yıllık kontrat imzaladıklarını açıkladı. Yüksel Yıldırım, Ertuğrul Sağlam ile ilgili yaptığı açıklamada, "Değerli Samsunspor Taraftarları, nihayet hoca işini şu anda bitirdik. Ertuğrul Sağlam artık bizim yeni hocamızdır. 5 Yıllık bir kontrat imzaladık. Bizi Avrupa Kupalarında oynatma sözü verdi. Camiamıza hayırlı olmasını diliyorum. Şampiyon YılPort Samsunspor!" dedi.

 

Yılport Samunspor'un yeni Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam ise sosyal medyadan yaptığı açıklamada, "Yeniden zaferler yaşamak, yeniden tarih yazmak için ait olduğum yerde, yuvamdayım. Destek mesajlarıyla yanımda olan beni sabırsızlıkla bekleyen büyük Samsunspor taraftarımız; yeni hedefler için birlikte yükselmeye var mısınız" diye konuştu.

Öte yandan Yılport Samsunspor Kulübü'de Ertuğrul Sağlam'ın teknik Direktör olması ile ilgili yazılı yaptığı açıklamada şunları dile getirdi.

"Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Yüksel Yıldırım ve Teknik  Direktör Sayın Ertuğrul Sağlam Yıldırım, Holding Genel Merkezi’nde bir araya gelmiş ve Sayın Sağlam’ın beş yıl boyunca Yılport Samsunspor’un teknik direktörlüğünü yapması  konusunda anlaşmaya varmışlardır. Resmi sözleşmeyi Salı günü bir basın toplantısı ile imzalayacak olan yeni teknik direktörümüz Ertuğrul Sağlam, takımımızın bu hafta oynayacağı Hekimoğlu Trabzon maçını tribünden takip edecektir. Sayın Sağlam’a yuvana ‘tekrar hoş geldin’ diyor büyük başarılara hep birlikte imza atacağımıza olan inancımızı vurgulamak istiyoruz."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da bir haftadır lağım suları altında kaldığı iddia edilen yolu SASKi temizledi

Samsun'da bir haftadır lağım suları altında kaldığı iddia edilen yolu SASKi temizledi