02 Ağustos 2021 Pazartesi

ERTUĞRUL SAĞLAM'DAN AÇIKLAMA! NE YAPIYORSAK SÜPER LİG HASRETİNİ DİNDİRMEK İÇİN

Ertuğrul Sağlam'dan açıklama! Ne yapıyorsak Süper Lig hasretini dindirmek için

Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, "Herkes iyi bilsin ki ne yapıyorsak; takımımızın başarısı, menfaati ve taraftar ile camiamızın bu 10 yıllık Süper Lig hasretini dindirmek, sona erdirmek için yapıyoruz. Bunu da birlikte başaracağız" dedi.

23 Şubat 2021 Salı 17:03 SAMSUNSPOR

Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Eskişehirspor ile yapılacak maç öncesi açıklamalarda bulundu. Sağlam, "Zorlu engeli geçmemize yardımcı olacak 11 ile sahaya çıkacağız" diye konuştu


Ertuğrul Sağlam, açıklamasında Eskişehirspor maçı için şunları dile getirdi. "Rotasyonlu bir kadro görebiliriz. Cezalı oyuncumuz var. Hafif sakatlığı olanlar var. Devre arasında gelip de fiziksel olarak eksikliklerini tamamlayanlar da var. Bunların hepsini değerlendirip, yarın bize katkı sağlayacak, zorlu engeli geçmemize yardımcı olacak 11 ile sahaya çıkacağız. Biz rakibe göre, sisteme göre ve oluşan şartlara göre zaman zaman kimsenin beklemediği değişiklikleri de yapabiliyoruz. 2 hafta önce kadroda olmayan Guido Koçer’i İstanbulspor maçında ilk 11’de başlattık. Bu gibi değişiklikleri bundan sonraki süreçte de yapabiliriz. Herkes iyi bilsin ki ne yapıyorsak; takımımızın başarısı, menfaati ve taraftar ile camiamızın bu 10 yıllık Süper Lig hasretini dindirmek, sona erdirmek için yapıyoruz. Bunu da birlikte başaracağız" şeklinde konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Mustafa Demir haksız kazanca geçit veremeyiz aksi halde bu ahmaklık olur dedi

Mustafa Demir haksız kazanca geçit veremeyiz aksi halde bu ahmaklık olur dedi