17 Ekim 2021 Pazar

ERTUĞRUL SAĞLAM'IN HEDEFİ SAMSUNSPOR'U SÜPER LİGİN 6'INCI ŞAMPİYONU YAPMAK

Ertuğrul Sağlam'ın hedefi Samsunspor'u Süper Ligin 6'ıncı şampiyonu yapmak

Yılport Samsunspor'da düzenlenen tören ile Teknik Direktörlük için imzayı atan Ertuğrul Sağlam, hedefinin Samsunspor'u Süper Ligin 6'ıncı şampiyonu yapmak olduğunu açıkladı.

19 Kasım 2019 Salı 13:59 SAMSUNSPOR

Yılport Samsunspor'un yeni Teknik Direktörü olan Ertuğrul Sağlam, Nuri Asan tesislerinde düzenlenen imza töreninde iddialı açıklamalarda bulundu.


İmza töreninde hedefinin Samsunspor'u Süper Ligin 6'ıncı şampiyonu yapmak olduğunu söyleyen Ertuğrul Sağlam,  "Samsunspor'un arması altında yeniden tarih yazmak için buradayım, kupaları kaldırmak için buradayım. Yakın geçmişte 3 Süper Lig kulübünden, 6 tane PTT lig kulubünden teklif aldım alt ligde çalışmak istemediğim için kabul etmedim. Kabul etmedim çünkü hem kalbim hemde aklım daha güçlü bir proje arıyordu.  Yıldırım Holdingin gücü ile buraya geldim" dedi.

Yılport Samsunspor'un yeni Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam için bugün Nuri Asan Tesislerinde imza töreni gerçekleştirildi. İmza törenine katılan Ertuğrul Sağlam'a burada kırmızı beyazlı taraftarlarda destek verdi. İmzaladığı sözleşme ile Yılport Samsunspor Teknik Direktörü olan Ertuğrul Sağlam, imza öncesi yaptığı açıklamalarda, " Yeniden tarih yazmak için buradayım, kupaları kaldırmak için buradayım.  İşimiz kolay değil kolay olmayacak ama sabırlı olacağız güçlü olacağız, birbirimize karşı samimi olacağız. Birbirimize güveneceğiz. Bugün tarihi başarı hikayemizin ilk sayfasını yazıyoruz. Yılport Samsunspor'un süper ligin 6'inci şampiyonu olması hedefi ile buradayım. Bu bir meydan okumadır. Büyük Samsunsporun taraftarının desteği ile birbirimize güveneceğiz çok çalışacağız birlikte başaracağız." dedi.

Konuşmaların ardından Ertuğrul Sağlam'a doğum günü nedeniyle Samsunspor'da giydiği forma hediye edilirken, Sağlam için imza töreninde ayrıca doğum günü pastası da kesildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da özel sektörde kaç kişi işe yerleştirildi, kaç kişiye işsizlik ödeneği verildi

Samsun'da özel sektörde kaç kişi işe yerleştirildi, kaç kişiye işsizlik ödeneği verildi