19 Haziran 2021 Cumartesi

METİN AKBAŞ YAZDI! SAMSUNSPOR'A NASIL GÜÇ KATARIZ

Metin Akbaş yazdı! Samsunspor'a nasıl güç katarız

Samsunspor'un önüne koyduğu büyük hedeflere ulaşmak için yepyeni ufuklara yelken açtığını yazan S Samsun Kent Haber köşe yazarı Metin Akbaş, "Bu sezon bize düşen görev yalnızca forma alıp, televizyondan maç seyretmek, galibiyetlerle gururlanmak olmamalı" dedi.

13 Eylül 2020 Pazar 15:29 SAMSUNSPOR

Samsun Kent Haber köşe yazarı Metin Akbaş, Samsunspor'un TFF 1'inci Ligde başarılı olması için şehrin ve taraftarların Korona Virüs salgınını engel olmaktan çıkartacak yöntemler geliştirmesi gerektiğini söyledi.


Köşe yazısında "Takım sahada ter dökerken, sayın başkan bütün eforunu camianın başarısı için sarf ederken; bizler salgın koşullarının bizlere dayattığı kısıtlamaları, Şanlı Arma’mıza sunacağımız katkının önünde bir engel olmaktan çıkarmak, yeni, özgün, güçlü ve tüm Türkiye’de ses getirecek, hayranlık uyandıracak yöntemler geliştirmek zorundayız. Atatürklü Arma’ya gönül vermiş ve bu yazıyı okuyan herkesi, bu konuda düşünmeye, kafa yormaya, üretmeye davet ediyorum" diyen Metin Akbaş, bunun Samsunspor'a güç katacağını söyledi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Hayati Tekin, Erhan Usta'nın İYi Parti'ye geçişi ile ilgili konuştu

Hayati Tekin, Erhan Usta'nın İYi Parti'ye geçişi ile ilgili konuştu