12 Nisan 2021 Pazartesi

SAMSUNSPOR STORE DIŞINDA SOSYAL MEDYADA FORMA SATANLARA DAVA AÇILACAK

Samsunspor Store dışında sosyal medyada forma satanlara dava açılacak

Yılport Samsunpor Kulübü, storeler dışında orjinal forma satışının olmadığını açıklayarak, sosyal medyada merdiven altı formaları orjinal diyerek düşük fiyatlarla satışa çıkartanlar hakkında yasal işlem yapılacağını açıkladı.

01 Eylül 2020 Salı 12:03 SAMSUNSPOR

Samsunspor'un storeler dışında orijinal forma satışı bulunmazken, sosyal medyada bazı kişilerin merdiven altında üretilen Samsunspor formalarını orjinal diyerek satışa çıkarttıkları tespit edildi.


Orjinal olmadığı belirtilen Samsunspor formalarının hem Samsunspor Kulübü hemde Yüksel Yıldırım'ın ismi kullanılarak satışa çıkartılması üzerine harekete geçen kulüp yetkilileri, fırsatçılık yapan kişi ve kişiler hakkında yasal işlem başlatacak. Sosyal medyada Samsunspor formalarını 55 TL'den satışa çıkartan fırsatçılara fırsat verilmeyeceği belirtilirken, yapılan açıklamada, "Samsunsporumuzun orjinal formaları sadece store'larda satılmaktadır. Bunun dışında Samsunspor ile bağı olmayan kişi ve kişilerin sosyal medya üzerinden orjinal diyerek satışını düşük fiyatlarla yaptıkları formaları nereden aldıkları ve nerede ürettikleri bilinmemektedir. Kulübümüz forma satışı konusunda Store'ler hariç hiç bir kimseye de yetki vermemiştir. Yetkileri olmadığı halde bu fırsatçılığı yapan kişi ve kişiler hakkında yasal haklarımızı kullanarak suç duyurusunda bulunacağız. Samsunspor taraftarlarımız orjinal formaların sadece store'larda olduğunu bilmektedir. Bu nedenlerle taraftarlarımızdan sosyal medyada kulübümüz adını kullanarak orjinal forma satışı yaptığını söyleyen kişi ve kişileri bizlere ihbar etmelerini bekliyoruz."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Op.Dr.Yüksel Çavuşoğlu kbb

01 Eylül 2020 Salı 17:21

Mesala selahiyeli berje diye bir cocuk internette forma satiyor.Kendisini uyardim ama orali olmadi.Klube ihanettir bu olay bence.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

İlkadım Belediyesinde odalar Korona Virüs nedeniyle şeritlerle kapatıldı

İlkadım Belediyesinde odalar Korona Virüs nedeniyle şeritlerle kapatıldı