08 Temmuz 2020 Çarşamba

SAMSUNSPOR'A YARDIM KAMPANYASININ 4'ÜNCÜ GÜNÜNDE BANKAYA TOPLAM KAÇ LİRA YATIRILDI

Samsunspor'a yardım kampanyasının 4'üncü gününde bankaya toplam kaç lira yatırıldı

Samsun Valiliği, Samsunspor için açılan yardım hesabına 4'üncü günde yatırılan para miktarını açıkladı. İşte Samsunspor yardım hesabından toplanan son para miktarı..

09 Ocak 2018 Salı 21:57 SAMSUNSPOR

Samsunspor için açılan yardım hesabında toplanan son rakam ne. Samsunspor yardım hesabında ne kadar para toplandı. Samsun Valiliği, Samsunspor için açılan yardım hesabında 4'üncü günde toplanan para miktarını açıkladı..

Samsun Valiliği, Samsunspor için bir komisyon oluşturarak yardım hesabı açtı. Valilik tarafından açılan Samsunspor yardım hesabında ise dün itibarı ile 375 bin 126 lira para biriktiği açıklanmıştı. Samsun Valiliği yardım kampanyasının  4'üncü gününde ise bugün yaptığı bir açıklama ile hesapta birine son rakamı açıkladı. Buna göre Samsun Valiliğinden yapılan açıklamada, Samsunspor yardım hesabında bugün itibari ile toplanan toplam para miktarı ile ilgili şu bilgi verildi.

"Valiliğimiz öncülüğünde 05/01/2018 tarihinde başlattığımız yardım kampanyasına gösterilen ilgiye teşekkür ediyoruz.Açılan yardım hesabında bugün itibariyle toplam 507 bin 150 TL'lik yardım yapıldı."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'a gelen iki bakan çalışan gazetecilere karanfil dağıttı

Samsun'a gelen iki bakan çalışan gazetecilere karanfil dağıttı