25 Ekim 2021 Pazartesi

YILPORT SAMSUNSPOR'DA KULÜBE İHTAR ÇEKEN BAHATTİN KÖSE KADRO DIŞI BIRAKILDI

Yılport Samsunspor'da kulübe ihtar çeken Bahattin Köse kadro dışı bırakıldı

Yılport Samsunspor Kulubü, alacağı nedeniyle kulübe ihtar çeken Bahattin Köse'nin kadro dışı bırakıldığını açıkladı.

26 Temmuz 2020 Pazar 12:30 SAMSUNSPOR

Yılport Samsunspor'da kulübe alacağı için ihtar çeken Bahattin Köse kadro dışı bırakıldı.


Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş Yönetim Kurulu tarafından Bahattin Köse ile ilgili yazılı bir açıklama yapıldı.

Yapılan açıklamada, Bahattin Köse'nin çektiği ihtarname nedeniyle kadro dışı barakıldığı belirtilerek şu bilgiler verildi.
"Tüm spor kamuoyunun bildiği üzere şampiyonluğumuzu ilan ettiğimiz ligdeki maçlar bugün itibariyle halen devam etmektedir. Ayrıca 2020-2021 sezonunda oynayacağımız TFF 1. ligi'nin başlangıç tarihi ve takvimi henüz TFF tarafından açıklanmamıştır. Kulübümüz ligler tamamlanmadan önce gerek futbolcularımıza gerekse tüm personele karşı yükümlülüklerini pandemi koşullarında dahi aksatmamış ve tüm alacaklarını zamanında ödemiştir. Yine iyi niyetimizin bir göstergesi olarak bu sezon olduğu gibi gelecek sezonda da Covid-19 salgının yaratmış olduğu olumsuz ekonomik ortama rağmen maaşlarından indirim talep etmeyeceğimiz oyuncularımıza bildirilmiştir. Bununla birlikte pandemi koşullarının devam edeceği göz önünde bulundurularak oyuncularımızdan tek seferde yada 2 taksitte ödenecek peşinatlarının 4 eşit taksitte ödenmesi konusunda ricamız olmuş ve bir oyuncu hariç tüm oyuncularımız yazılı olarak bu talebimizi onaylamıştır. Profesyonel ve kurumsal yönetim şeklinin yanında oyuncuları dahil tüm personeline karşı her zaman iyi niyet düsturuyla hareket eden kulübümüze, henüz ligin tamamlanmadığı , tüm ödemelerin yapıldığı, gelecek sezonun takviminin belirlenmediği ve de tüm oyuncuların peşinatını tek yada 2 taksitten 4 taksitte almayı onayladığı bir ortamda bir oyuncunun 2020-2021 sezonuna ait peşinatının ödenmesine dair ihtarname göndermesi son derece manidardır. Bahattin Köse'nin çekmiş olduğu ihtarname neticesinde artık kendisi ile ihtilaflı durumda bulunmaktayız. Yönetim Kurulumuz dün Gerede'de gerçekleştirmiş olduğu toplantıda, teknik ekibin de görüşünü alarak, ilgili oyuncuyu kadro dışı bırakmıştır. Yılport Samsunspor bugünden itibaren de güçlü, kurumsal ve iyi niyetli yönetim anlayışını sürdürmeye devam edecektir. Kamuoyunun bilgilerine sunarız"

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Taraftar

27 Temmuz 2020 Pazartesi 11:17

Satış listesine koyun, parası olana fazlasıyla satın.yi niyetli olmayanların bu takımda işi yok. Yüksel Yıldırım gibi bir adama baş kaldırmak senin ne haddine BAHATTİN. Aç mı kaldın kardeşim.....

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım'dan Patson Daka açıklaması!

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım'dan Patson Daka açıklaması!