29 Kasım 2021 Pazartesi

YÜKSEL YILDIRIM AÇIKLADI! BELKİ BENİ BU KURTLAR SOFRASINDA YİYEBİLİRLER

Yüksel Yıldırım açıkladı! Belki beni bu Kurtlar Sofrasında yiyebilirler

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, kirli oyunlara göz yumacak bir insan olmadığını açıkladı "Belki beni bu Kurtlar Sofrasında yiyebilirler" dedi.

13 Mayıs 2021 Perşembe 22:42 SAMSUNSPOR

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, Nuri Asan Tesislerinde Ramazan Bayramının birinci günü düzenlediği basın toplantısında flaş açıklamalar yaptı.


Samsun'un önemli ve özel bir şehir olduğunu söyleyen Yüksel Yıldırım açıklamalarında "Buradaki insanlar asla pes etmiyor. Biz pes etmeyeceğiz. Sonuna kadar gideceğiz. İster masa başında ister sahada oyunlar oynasınlar biz en iyi bildiğimizi yapacağız. Biz çıkacağız. Çıkamasakta dünyanın sonu değil. Ben sonuna kadar bu takıma elimden geleni yapacağım. Türkiye'de temiz futbolun başlangıcını atıyorum. Biz temiz futbol istiyoruz. Biz temiz bir yönetim istiyoruz maalesef olmuyor. Olanlar yapılanlar ortada. Kör göze parmak soktu insanlar hala görmemezlikten geliyorlar. Keçiörengücü'nün play-off şansı yenildi, bizim şampiyonluğumuz yenildi. Birileri görmek istemiyor. Böyle gelmiş böyle gider diyorlar. Ama yanılıyorlar. İnsanlar temiz futbol görmek istiyor. Artık bir şeylerin değişmesini istiyor. Kirli oyunların içine girecek, göz yumacak bir insan değilim. Belki beni bu kurtlar sofrasında yiyebilirler, istemeyebilirler, hiç önemli değil. Çünkü ben doğru yaptığıma inanıyorum. Doğruları söyleyeceğim" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Haydar Öztürk, Kurtlar Sofrası ve Samsunspor'u yazdı! Asla Pes Etme

Haydar Öztürk, Kurtlar Sofrası ve Samsunspor'u yazdı! Asla Pes Etme