16 Ocak 2022 Pazar

YÜKSEL YILDIRIM SAMSUN'DA KALİTE BU KADARMIŞ SÖZLERİ İÇİN ÖZÜR DİLEDİ

Yüksel Yıldırım Samsun'da kalite bu kadarmış sözleri için özür diledi

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, 'Samsun'da kalite bu kadarmış' sözlerine gelen eleştirilerin ardından özür diledi.

18 Ocak 2021 Pazartesi 00:18 SAMSUNSPOR

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, Lukaku paylaşımına gösterdiği tepki de sarf ettiği 'Samsun'da kalite bu kadarmış' sözleri nedeniyle özür açıklaması yaptı.


Sosyal medyada kendisen Lukaku'yu takıma alması yönünden mesaj atan bir taraftara tepki gösteren Yüksel Yıldırım, "Biraz ciddi olun lütfen arkadaşlar. Beni yormaya başladınız bu gereksiz aptalca mesajlarınızla. Gidin başkaları ile uğraşsanıza. Bu ne terbiyesizlik. Artık sizleri ciddiye almıyorum, cevapta yazmıyorum. Diyalog yok, Monolog var! Sözün bittiği yer! Samsun'da kalite bu kadarmış!" demişti.Yıldırım'ın bu tepkisinde yer alan 'Samsun'da kalite bu kadarmış' sözleri ise tepki çekerken, Twitter kullanıcıları Yüksel Yıldırım'a sözlerinin yanlış olduğunu, genelleme yapmaması konusunda eleştiriler getirdi. Yüksel Yıldırım ise söz konusu eleştiri alan sözleri ile ilgili bir süre sonra Twitter sayfasından yeni bir açıklama yaparak, "Sevgili Samsunlular ve Samsunsporlular, Aşağıdaki twit mesajımda belli bir guruhun son günlerde artarak devam eden art niyetli yaklaşımlarına cevap verirken kullandığım düşük cümlenin farkına geç vardım. Beni komik ve zor duruma düşürenlere cevap verdiğimi sanırken yanlışlıkla Son cümlemin düşük olduğunun ve hiç istemeden sizleri kıran bir ifade halinde sarf ettiğimin farkına geç de olsa vardım. Özür dilerim" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

samsun

19 Ocak 2021 Salı 15:25

Boş konuşuyorsun vatandaşOlur böyle vakalar..(O parayı sen koy sen konuş)Bizler beş kuruş verip 25 kuruşluk konuşan adamlarıda gördük..

vatandaş

18 Ocak 2021 Pazartesi 13:53

Ba ba ba, sadece monolog varmış, paran kadar konuş...Samsun'da kalite bu kadar, senin kaliteni de görüyoruz...paran sahipsiz kalan Samsunspora yetti, gücü yerinde Sivasspor'a yeter mi ki?

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Sezgin Gümüş Yüksel Yıldırım'a destek açıklaması yaptı

Sezgin Gümüş Yüksel Yıldırım'a destek açıklaması yaptı