17 Mayıs 2021 Pazartesi

YÜKSEL YILDIRIM TİTAN ATLAS GİBİ SAMSUNSPOR'UN TÜM YÜKÜNÜ OMUZLARINDA TAŞIYOR

Yüksel Yıldırım Titan Atlas gibi Samsunspor'un tüm yükünü omuzlarında taşıyor

Yüksel Yıldırım Samsun ve Samsunspor'un tüm yükünü Titan Atlas gibi omuzlarında taşıyor. Yüksel Yıldırım'ın tek bir isteği var, "Maddi desteğin yoksa manevi destek ver"

19 Eylül 2020 Cumartesi 14:14 SAMSUNSPOR

Yılport Samsunspor Başkanı  Yüksel Yıldırım, Samsun ve Samsunspor için verdiği mücadelede yalnız bırakılmaya adeta isyan etti.


Geçtiğimiz günlerde bazı açıklamalar yapan Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, takımı şampiyon yapmalarına rağmen hiç bir siyasinin kendisini aramadığını söyledi. Yüksel Yıldırım'ın bu açıklamaları kırmızı beyazlı taraftarlardan büyük destek görürken, Yıldırım'ın şehrin markası olan Samsunspor'un ve tüm yükü omuzlarında taşıyan kişi olarak kendisinin yapmış olduğu açıklamalarda aslında nasıl yalnız bırakıldığını anlattı.

İşte Yüksel Yıldırım'ın geçtiğimiz günlerde yaptığı o açıklamaların bir bölümü..
"Bu sene Samsunspor Şampiyon oldu beni hiç bir siyasi aramadı hiç bir dernek sivil toplum kuruluşu aramadı ! Sadece reklam yapıyorlar SAMSUNSPOR'UM şampiyon oldu paylaşımı yapıyorlar herkes reklamın peşinde koşuyor bu nasıl Samsunluluk nasıl Samsunsporluluk bakın hiçbiri diyorum nasıl olacak bu iş ben alt yapı için saha istedim 10 yıllığına 3 yıllık verdiler inat ettiler ben nelerle uğraşıyorum neler yapıyorum Samsunspor taraftarı  biliyor mu ? Alt yapıya 20 milyona bitecek diye hesapladık 50 milyon oldu senelik bunun 5 milyon gideri var elektrik su oyuncu yiyecek içicek yatacak yakacak terapi psikolog doktor hastane diyetisyen güvenlik temizlik saymakla bitmez gelelim üste 1 ligde mücadele edecek  takım deplasmanlar transfer hoca tesis maç başı hepsi benden çıkıyor bir kaç çapulçu cıkıyor bana kalem atıyorlar eleştiriyorlar tamam demokrasi var eleştir ama bütün yük omuzumda maddi desteğin yoksa manevi destek Ver bana beni neden eleştiriyorsun"

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

kozlukluvedat sen

20 Eylül 2020 Pazar 13:52

ayen oyle demkkı samsun spor ustunden cok para kazandılar işşlerını düzeltıler sımdı sahıp cıkan var d ıye destek olan yok bız arkandayız taraftar olarak başkan

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da esnaf odası başkanı Metin Sinecek EBA için 10 tablet bağışladı

Samsun'da esnaf odası başkanı Metin Sinecek EBA için 10 tablet bağışladı