28 Eylül 2020 Pazartesi

AK PARTİ İLKADIM İLÇE BAŞKANI OKTAY AVCILAR: CUMHUR İTTİFAKI İLE İLKADIM'DA ZAFERİ BİZİM OLACAK

AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Oktay Avcılar: Cumhur İttifakı ile İlkadım'da zaferi bizim olacak

Samsun'da AK Parti İlkadım İlçe Başkanlığı görevini teslim alan Oktay Avcılar, "Cumhur İttifakı ile İlkadım'da en yüksek oyu olarak MHP'li kardeşlerimiz ile çıktığımız bu kutlu yolda zafer bizim olacaktır." dedi.

26 Ocak 2019 Cumartesi 21:22 SİYASET

Samsun'da AK Parti İlkadım İlçe Başkanlığı görevine atanan Oktay Avcılar, görevi düzenlenen tören ile devraldı.


Samsun'da AK Parti İlkadım İlçe Başkanlığı görevine atanan Oktay Avcılar, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok'un katıldığı törenle ilçe başkanlığı görevini Serkan Akyüz'den devraldı.

Daha önce AK Parti İlkadım İlçe Başkanı olan Hakan Ay'ın aday adaylığı için görevinden istifa etmesi sonrası yerine Serkan Akyüz vekaleten bakıyordu. AK Parti Genel Merkezi önceki gün AK Parti İlkadım İlçe Başkanlığı görevine Oktay Avcılar'ı atadı. AK Parti İlçe Başkanı olan Oktay Avcılar ilçe başkanlığı binasında düzenlenen törenle görevi teslim aldı.AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Oktay Avcılar düzenlenen devir teslim töreninde, "Görevimizi samimiyet ve tevazzu ile yapmaya gayret göstereceğim. Bu görev süresinde partime ve halkıma layık olmak için özenle çalışacağım. AK Parti İlkadım gençlik kolları teşkilat başkanı olarak başladığım siyasi hayatıma, ilçe başkan yardımcısı olarak devam ederken genel merkezimiz tarafından ilçe başkanı olarak görevlendirildim" dedi.Oktay Avcılar, yaptığı açıklamada 31 Mart yerel seçimlerini de dikkati çekerek İlkadım ilçesinde Cumhur İttifakının adayı Erdoğan Tok ile seçime gireceklerini belirterek, "MHP'li kardeşlerimiz ile çıktığımız bu kutlu yolda zafer bizim olacaktır. Cumhur İttifakı demek şer güçlere karşı vatanını, milletini bayrağını seven tüm herkesin bir araya gelmesi demektir. Cumhur İttifakı ile İlkadım'da en yüksek oyu alarak seçimi kazanmak hedefimizdir" diye konuştu.

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, devir teslim töreninde AK Parti İlkadım İlçe Başkanlığı görevini vekaleten yürüten Serkan Akyüz'e teşükkür ettikten sonra yeni ilçe başkanı Oktay Avcılar'a görevinden başarı diledi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

BBP Avyacık adayı Erdal Avcı İYİ Parti'ye geçmeme nedenini 'HDP algısı var' diyerek açıkladı

BBP Avyacık adayı Erdal Avcı İYİ Parti'ye geçmeme nedenini 'HDP algısı var' diyerek açıkladı