04 Aralık 2021 Cumartesi

AK PARTİ İLKADIM İLÇE BAŞKANLIĞI İÇİN AĞABEY KONUMUNDA BİR İSİM GÜNDEMDE

AK  Parti İlkadım ilçe Başkanlığı için ağabey konumunda bir isim gündemde

Samsun AK Parti İlçe Başkanlığı için flaş bir isim gündeme geldi. İddiaya göre AK Parti İlkadım İlçe Başkanlığı için düşünülen isim 'Ağabey' konumunda bir isim..

16 Aralık 2019 Pazartesi 17:45 SİYASET

Samsun'da AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Oktay Avcılar'ın görevden alınması sonrası yerine gelecek isim ile ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı.


Samsun AK Parti İl Yönetim Kurulu geçtiğimiz Pazartesi günü gerçekleştirdiği toplantıda il yönetim kurulu üyelerine 'İlkadım İlçe Başkanı olarak kimi görmek istiyorsunuz' sorusunu yöneltmiş bu soruya ise yönetim kurulu üyeleri il Yöneticisi Mücahit Erbin'in ismini vermişti. Daha sonra AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu'nun İl Yönetim Kurulu üyesi Mehmet Cem Yazgan'ın İlkadım ilçe Başkanı olarak atanmasını istediği gündeme gelirken, son olarak yine il yöneticisi olan Kürşad Gündoğdu'nun da ismi de AK Parti İlkadım İlçe Başkanı olarak atanması gündeme gelen isimler kervanına katılmıştı.

AK Parti İl Yönetim Kurulunda yapılan temayülde belirlenen isimlerin dışında AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Oktay Avcılar'ın yerine şimdi ise yeni bir isim daha gündeme geldi. Bu ismin ise AK Parti İlkadım İlçenin eski yöneticilerinden biri olduğu, partide 'Ağabey' konumunda olduğu öğrenildi. Söz konusu ismi AK Partililerin yakından tanıdığı, teşkilatlarda geçmiş yıllarda görev alan bu ismin, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı olarak atanabileceği parti içi kulislerinde konuşuluyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

AK Parti Atakum İlçe Başkanlığına Murat Yurt adaylık için kulis yapıyor

AK Parti Atakum İlçe Başkanlığına Murat Yurt adaylık için kulis yapıyor