20 Ocak 2022 Perşembe

AK PARTİ SAMSUN İL BAŞKAN ADAYI TEYYARE'DEN İTİRAF GİBİ AÇIKLAMALAR

AK Parti Samsun İl Başkan adayı Teyyare'den itiraf gibi açıklamalar

AK Parti Samsun İl Başkan adayı Teyyare'den itiraf gibi açıklamalar. AK Parti Samsun İl Başkanı Adayı Mehmet Teyyare, "Doğruları söylemek ne zamandan beri suç oldu" dedi, Samsun'un sahipsiz ve çaresiz bir kent olduğunu söyledi.

09 Aralık 2019 Pazartesi 10:30 SİYASET

AK Partili milletvekilleri Samsun'a dev kaynaklar aktarıldığını, esnafa ve tarıma destek verildiğini açıklarken, AK Parti Samsun İl Başkan adayı Mehmet Teyyare ise tam tersi açıklamaları ile dikkatleri üzerine çekti.


AK Parti Samsun İl Başkan adayı Mehmet Teyyare yaptığı açıklamada "Samsun yatırım fakiri bir şehir, Samsun da işsizlik almış başını gidiyor, Samsun göç veriyor, Samsun da tarım bitmiş, Samsun da hayvancılık bitmiş, Samsun da küçük esnaf can çekişiyor. Samsun’un kaynakları hovardaca harcanıyor. Yetkililerden ses seda çıkmıyor. Siyasetçi kibir, gurur ve bencillikte sınır tanımıyor. Samsun sahipsiz, Samsun yalnız. Samsun çaresiz. Şimdi siz değerli hemşehrime soruyorum. Bizler şehrimize sahip çıkmayalım mı? Bizler hemşehrilerimizin yanında olmayalım mı? Bizler davamıza sahip çıkmayalım mı" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun ADD'den Alman ARD kanalına Atatürk tepkisi

Samsun ADD'den Alman ARD kanalına Atatürk tepkisi