26 Kasım 2020 Perşembe

AK PARTİ SAMSUN İL BAŞKANI AKSU'DAN NECATTİN DEMİRTAŞ'A 'CADI AVINA GEREK YOK' YANITI

AK Parti Samsun İl Başkanı Aksu'dan Necattin Demirtaş'a 'Cadı avına gerek yok' yanıtı

AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, "Bana PKK'lı diyenlerin belediyede çalışmaya hakkı yok" diyen İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'a "Cadı avına gerek yok" yanıtı geldi.

04 Mayıs 2019 Cumartesi 14:45 SİYASET

Adalet ve Kalkınma Partisi Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, 31 Mart yerel seçim sürecinde HDP ve PKK üzerinden eleştirilere maruz kalan ve seçimi kazanarak İlkadım Belediye Başkanıı seçilen Necattin Demirtaş'ın "Bana PKK'lı HDP'li diyenlerin belediyede çalışmaya hakkı yok" şeklindeki açıklaması ile ilgili konuştu.


İlkadım Belediye Başkanı Demirtaş ile söylediği sözler üzerinden bir polemiğe girmek istemediğinin altını çizen AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, konu ile ilgili açıklamasında şunları dile getirdi.
"Kimler ne bayanda bulunmuştur, bulunmamıştır bilemem.  Çalışma huzurunun bozulmamasından yanayız. İlkadım Belediye Başkanının söylediği söz üzerinden polemiğe girmek istemem ama bir cadi avına çıkılması çalışma huzurunu bozacaktır. Seçim süreci bitmiştir. 1 Nisandan itibaren yeni oluşan milletimizin takdirine göre hareket etme yükümlülüğümüz var. Kızgın demiri soğutmak gerekiyor. Samsun siyasetine de bu çerçevede bakılmasının genel anlamda fayda getireceğini düşünüyorum."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

hAYDAR

08 Mayıs 2019 Çarşamba 18:51

Terme belediye başkanı sizin partinizden seçildi. Kendi partinizden olan Şenol beyin döneminde işe giren işçileri işten çıkardı. Oraya da iki kelam ediniz lütfen. Hafız olan bir Başkan mübarek Ramazan ayında nasıl kıyım yapar.?

ahmet 5561

05 Mayıs 2019 Pazar 18:31

başkan iğneyi kendine çuvaldızı ele batır senin tekkeköy belediye başkanın başka partiye destek oldu diye kaç kişiyi işten çıkardı kaç kişiyi daha işten çıkartacak senin 19 mayıs belediye başkanın oy vermeyenlere hizmet yok diyor sende cadı avına gerek yok diyorsun

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yılport Samsunspor 3-0 yendiği Sakaryaspor ile play-off turunda eşleşti

Yılport Samsunspor 3-0 yendiği Sakaryaspor ile play-off turunda eşleşti