27 Ekim 2021 Çarşamba

AK PARTİ SAMSUN İL BAŞKANI ERSAN AKSU'YA SEL SONRASI POZ TEPKİSİ

AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu'ya sel sonrası poz tepkisi

Samsun'da AK Parti eski Yönetim Kurulu üyesi Murat Çelik, AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu'ya "Bu şekilde poz veremezsiniz" diyerek tepki gösterdi.

27 Ağustos 2019 Salı 17:21 SİYASET

Samsun'un Salıpazarı, Terme ve Çarşamba ilçelerinde yaşanan sel felaketi ve sel nedeniyle yaşanan can kayıplarının ardından AK Parti Samsun eski İl Yönetim Kurulu üyesi Murat Çelik'ten AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu'ya ilginç bir tepki geldi.


AK Parti Samsun eski İl Yönetim Kurulu üyesi Murat Çelik, AK Parti Samsun İl Başkanı Aksu'nun sel sonrası basına yansıyan bir fotoğrafını sosyal medya sayfasından yayınlayarak, "AK Parti Samsun İl Başkanı sayın Av. Ersan Aksu'ya bir sesleniş. Dava inancı ve de bilinci taşıyorsanız eğer; Salıpazarı, Çarşamba ve Terme ilçelerimizde yaşanan  sel ve taşkın felaketleri karşısında can kaybı yaşayan ve de yaralanan vatandaşlarımız varken bu şekilde poz veremezsiniz!!! Bir tarafta kan ağlayan vatandaşlar varken, diğer tarafta İl Danışma toplantıları adı altında basına poz veremezsiniz, kusura bakmayın..! Olup bitenler karşısında bırakın içinizi, ciğerinizin kan ağlaması lazım. Sayın Başkan Terme, Salıpazarı ve de Çarşamba ilçelerimizde  yaşanan sel ve taşkınlar sonrasında ne gibi tedbirler aldınız ya da aldırdınız? Esnaflarımız zor durumda.. Çiftçimizin mahsulü ya bahçede ya da harmanda telef oldu gitti.. Bu duruma ne gibi bir çözüm bulacaksınız? Geçmişte alınması gereken tedbirler varken, alınmamasının sebepleri nelerdir? Geçmiş dönemlerde Salıpazarı Baraj projesi ısrarla yerel yönetimler tarafından isteniyordu. Bu projenin durumu nedir? terme, Salıpazarı ve Çarşamba ilçeleri Afet Bölgesi ilan edilecek mi?" dedi.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 3 Yorum

ahmet can

31 Ağustos 2019 Cumartesi 21:04

Bu adam nasıl il başkanı oldu inanmak mümkün değil hiç bir vasfı yok tanıyan kimse yok kimlere kaldın ey koca ak parti yazık ne diyelim çok yazık

Hakan

28 Ağustos 2019 Çarşamba 09:28

Anca fotoğraf atsın halkın içinde yoksun bi işe yaramazsın nasıl seçiyorlar anlamıyorum akp bunların yüzünden oy kaybediyor akpartililerden oy ister hale geliyor sonra

mert

28 Ağustos 2019 Çarşamba 09:24

komple temizlenmesi lazım koltuk korkusu sardı bu başkanıda vasıfsız başkan

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da uyuşturucu satma pankartı açan şahıs uyuşturucu ticaretinden tutuklandı

Samsun'da uyuşturucu satma pankartı açan şahıs uyuşturucu ticaretinden tutuklandı