30 Mayıs 2020 Cumartesi

AK PARTİ SAMSUN İL BAŞKANI KARADUMAN ATAKUM'DA MAHALLE HALKININ SORUNLARINI DİNLEDİ

AK Parti Samsun İl Başkanı Karaduman Atakum'da mahalle halkının sorunlarını dinledi

Samsun'un Atakum ilçesi Sırıışık mahallesinde halkın sorunlarını dinleyen AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, "Samsun'un sadece merkezinde değil, en ücra köşesinde yaşayan vatandaşlarımızın da dertlerini dinleyip rahat etmeleri için gece gündüz çalışıyoruz" dedi.

30 Ağustos 2018 Perşembe 16:39 SİYASET

AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı ve AK Parti Atakum İlçe Başkanı Haluk Köksoy ile birlikte Sarıışık mahallesine giderek burada vatandaşların sorunlarını dinledi.


Samsun'un Atakum İlçesi Sarıışık Mahalllesi'nde gerçekleşen programda vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinleyen AK Parti İl Başkanı Av. Hakan Karaduman, "Sürekli milletimizle iç içeyiz.  Samsun'un sadece merkezinde değil, en ücra köşesinde yaşayan vatandaşlarımızın da dertlerini dinleyip rahat etmeleri için gece gündüz çalışıyoruz" dedi 

MAHALLE TOPLANTISINA KATILDI
AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Hakan Karaduman, vatandaşlarla ve esnafla buluşmaya devam ediyor. Esnaf ziyaretlerinin yanı sıra katıldığı mahalle toplantılarında vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinleyen Hakan Karaduman, sıkıntıların çözümü konusunda da yoğun mesai harcıyor. Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte sürekli sahada yer alan AK Parti Samsun İl Başkanı Karaduman, gün boyu bir çok ziyaret gerçekleştirirken son olarak Atakum İlçesi Sarıışık Mahallesi'nde düzenlenen programda vatandaşlarla bir araya geldi.

SORUNLARI DİNLEDİ, NOT ALDI
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, AK Parti Atakum İlçe Başkanı Haluk Köksoy ve AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyeleri'nin de katıldığı mahalle toplantısına vatandaşların ilgisi çok büyüktü. Sarıışık Mahallesi Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği bahçesinde gerçekleşen programda, mahalle sakinleri Başkan Karaduman  ve Taşçı'ya karşılaştıkları sorunları iletti.   Vatandaşları tek tek dinleyen Başkan Karaduman, uzun süre kaldığı programda kendisine iletilen sorunları ve talepleri dinleyip  not aldı.

HER VATANDAŞIMIZ ÇOK KIYMETLİ
Vatandaşlarla birlikte çay içip sohbet eden Başkan Hakan Karaduman, "Milletimizin derdi bizim de derdimizdir. Sürekli iç içe olduğumuz milletimizin dertlerini dinleyip çözüm üretmek her zaman önceliğimiz olmuştur.  Samsun'un her bölgesinde yaşayan vatandaşlarımız bizim için çok kıymetli. Sadece merkez ilçelerimizde değil, şehrimizin en ücra köşesindeki vatandaşlarımızın da sorunlarına çözüm üretmek ve rahat etmelerini sağlamak için gece gündüz çalışıyoruz.  Gönüllere giriyoruz ve vatandaşlarımızın dertleriyle yakından ilgileniyoruz. Gittiğimiz yerlerde vatandaşlarımızın bizlere göstermiş olduğu sevgi bunun kanıtı" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da üst geçidin merdivenlerine çarpan otomobilde 1 kişi öldü 3 kişi yaralandı

Samsun'da üst geçidin merdivenlerine çarpan otomobilde 1 kişi öldü 3 kişi yaralandı