04 Aralık 2021 Cumartesi

AK PARTİ SAMSUN İL BAŞKANININ İDDİASI! 2023 SEÇİMLERİNDE SAMSUN REKOR DESTEK VERECEK

AK Parti Samsun İl Başkanının iddiası! 2023 seçimlerinde Samsun rekor destek verecek

AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, partisinin İl Danışma Meclisinde yaptığı konuşmada, 2023 seçimlerinde Samsun'un partilerine rekor destek vereceğini söyledi.

23 Ekim 2021 Cumartesi 20:44 SİYASET

Samsun'da AK Parti İl Başkanlığının düzenlediği 85'inci Genişletilmiş İl Danışma Meclisi toplantısı Parti Sözcüsü Mahir Ünal'ın katılımı ile gerçekleşirken, AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, 2023 seçimleri ile ilgili iddialı açıklamalarda bulundu.


ERSAN AKSU: VATANDAŞLARIMIZMA İÇ İÇEYİZ
AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, Atakum Sanat Merkezinde düzenlenen genişletilmiş il Danışma Meclisinde yaptığı konuşmada, teşkilatlar olarak her an seçim olacakmış gibi sahada çalıştıklarını belirterek, "Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın işaret ettiği gibi sahadayız. Vatandaşlarımızla iç iç içeyiz. Tüm çalışmalarımızı bu anlayışa göre planlıyoruz. AK Parti, dün olduğu gibi bugün de milletinin yanında, yanı başındadır" ifadelerini kullandı. Özellikle sosyal medya vasıtasıyla ortaya konulan yalan ve algı operasyonlarına karşı, yüz yüze temasın ve saha siyasetinin önemine dikkat çeken Başkan Aksu, "Samsun teşkilatları olarak 2023 seçimlerinde Cumhurbaşkanımıza Samsun'un daha önce ortaya koyduğu başarılı performansın da üstünde bir başarıyla destek vermek iddiasındayız. Samsun, her zaman olduğu gibi bu önemli virajda da Cumhurbaşkanımıza gereken desteği fazlasıyla verecektir. Ana kadememiz, Kadın Kollarımız, Gençlik Kollarımız, tüm ilçe teşkilatlarımız ile birlikte bu başarıyı yakalama noktasında kararlıyız. Başaracağız" dedi.AK Parti 85. Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı, Atakum Sanat Merkezi'nde yapıldı. Toplantıya; TBMM AK Parti Grup Başkanvekili ve Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, İl Başkanı Ersan Aksu, Samsun Milletvekilleri Ahmet Demircan ve Orhan Kırcalı, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, İl Yürütme ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın Kolları Başkanı Rabia Baykeser ve yönetimi; Gençlik Kolları Başkanı Mücahit Yılmaz ve yönetimi, 3 kademe ilçe başkanları ve yönetimleri, ilçe belediye başkanları, kurucu il yönetim kurulu üyeleri, kurucu ilçe başkanları, önceki dönem il başkanları, ilçe başkanları, ilçe belediye başkanları, belde başkanları, belde belediye başkanları çok sayıda teşkilat mensubu ve partili katıldı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yılport Samsunspor BB Erzurumspor maçı golsüz sona erdi

Yılport Samsunspor BB Erzurumspor maçı golsüz sona erdi