23 Eylül 2020 Çarşamba

AK PARTİ SAMSUN'DA İLK KEZ BİR BAYANI BELEDİYE BAŞKAN ADAYI GÖSTERDİ

AK Parti Samsun'da ilk kez bir bayanı belediye başkan adayı gösterdi

Samsun'da AK Parti'nin 31 Mart yerel seçimleri için açıklanan resmi aday listesinde ilk kez bir bayan belediye başkan adayı yer aldı. Ladik Belediye Başkan adayı Nurhan Yapıcı Özel kimdir..

18 Ocak 2019 Cuma 22:51 SİYASET

Samsun'da AK Parti'nin Ladik Belediyesi Başkan adayı Nurhan Yapıcı Özel oldu. AK Parti, Samsun'da ilk kez bir bayan siyasetçiyi, belediye başkan adayı yaptı.


Samsun'un Ladik ilçesi doğumlu olan Nurhan Yapıcı Özel, AK Parti tarafından Ladik Belediye Başkan adayı olarak gösterildi. 

Ladik Belediye Başkan adayı olan Nurhan Yapıcı Özel, 1994 yılında Ladik Belediyesi Meclis üyeliği yaptı. Ardından Samsun İl Genel Meclis üyeliğine seçilen Nurhan Yapıcı Özel, AK Parti'nin İl Genel Meclisi Grubunda tek kadın üyesi idi.  Daha sonraki yıllarda AK Parti Samsun İl Kadın Kolları Başkanlığı görevinde de bulunan Nurhan Yapıcı Özel, bir dönem AK Parti'den milletvekili aday adayı da oldu. Evli ve iki çocuk annesi olan Nurhan Yapıcı Özel, uzun yıllardır AK Parti'de siyaset yapıyor. 

Nurhan Yapıcı Özel son olarak 31 Mart yerel seçimleri için bugün açıklanan AK Parti'nin resmi aday listesinde Ladik Belediye Başkan adayı olarak yer aldı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

AK Parti'nin Samsun İlçe Belediye Başkan adaylarının isimlerini 3 fire ile doğru tahmin ettik

AK Parti'nin Samsun İlçe Belediye Başkan adaylarının isimlerini 3 fire ile doğru tahmin ettik