17 Haziran 2021 Perşembe

AK PARTİLİLER BİZİ YOK SAYIYOR DİYEN MHP'Lİ CEMAL ENGİNYURT'A KESİN İHRAÇ TALEBİ

AK Partililer bizi yok sayıyor diyen MHP'li Cemal Enginyurt'a kesin ihraç talebi

Tarım Bakanı Pakdemirli'yi fındık konusunda eleştirip, "AK Partililer bizi yok sayıyor" diyen MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, kesin ihraç talebi ile disipline sevk edildi.

20 Temmuz 2020 Pazartesi 16:54 SİYASET

MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, fındık konusunda Tarım Bakanı Pakdemirli'yi hedef  aldığı eleştirilerinin ardından MHP Genel Merkezi tarafından kesin ihraç talebi ile disipline sevk edildi.


Fındık konusunda yaptığı açıklamalarda Bakan Pakdemirli'yi sert bir dille eleştiren MHP Ordu Milletvekili Enginyurt'un bu çıkışı Cumhur İttifakında büyük yankı uyandırırken, MHP Genel Merkezi Cemal Enginyurt için düğmeye basarak disiplin kurulunu harekete geçirdi. MHP Genel Merkezinin Cemal Enginyurt'u kesin ihraç talebi ile disipline sevk ettiği öğrenildi.

Kesin ihraç talebi ile disipline sevk edilmesi sonrası ise MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, Twitter'dan yaptığı açıklamada, "Fındık  üreticisinin hakkını savunmak, vatanı savunmak gibidir. Fındıkta oynanan oyunlara karşı durmanın bedeli ağırda olsa, bu bedeli ödemek Ordulular adına şereftir, şerefin tavizi olmaz. MHP vazgeçilmez sevdamdır" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

İYİ Parti Samsun Milletvekili Yaşar 2020 fındık fiyatının biran önce açıklanmasını istedi

İYİ Parti Samsun Milletvekili Yaşar 2020 fındık fiyatının biran önce açıklanmasını istedi