19 Ekim 2021 Salı

ÇEVRE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞINDA ÇARŞAMBA, TERME VE SALIPAZARI ZİRVESİ

Çevre Şehircilik Bakanlığında Çarşamba, Terme ve Salıpazarı zirvesi

Samsun'dan Ankara'ya giden Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç ve Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ile görüştü.

20 Şubat 2021 Cumartesi 16:31 SİYASET

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Ankar'da Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ile Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç ve Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül'ü görüştürdü.


Çevre Şehircilik Bakanlığında Çarşamba, Terme ve Salıpazarı zirvesi..

Milletvekili Fuat Köktaş ile birlikte Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'un makamına giden Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç ve Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül ilçelerinde yapılacak hizmetler için destek talebinde bulundu. 

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı uhdesinde olan bazı yatırımlar ve hizmetlerle ilgili Bakan Murat Kurum ile görüşen Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç ve Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, Ankara'da yaptıkları temasların Çarşamba, Terme ve Salıpazarı ilçelerine hizmet kazandırmak amacıyla olduğunu söyledi. Milletvekili Fuat Köktaş'da Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'a kendilerini kabul ettiği için teşekkür ederek, yerel yönetimlerce Samsun'a yapılacak hizmetlerin önünü açmak için ellerinden gelen tüm gayreti gösterdiklerini ifade etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

 Yılport Samsunspor zorlu İstanbulspor maçını 1-0 kazandı

Yılport Samsunspor zorlu İstanbulspor maçını 1-0 kazandı