24 Eylül 2020 Perşembe

ÇİĞDEM KARAASLAN: BU EKONOMİK KRİZ DEĞİL, EKONOMİK SALDIRIDIR

Çiğdem Karaaslan: Bu ekonomik kriz değil, ekonomik saldırıdır

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Kurban Bayramının ikinci günü AK Parti İlkadım İlçe Başkanlığına giderek partililer ve vatandaşlarla bayramlaştı.

22 Ağustos 2018 Çarşamba 15:51 SİYASET

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı-MKYK üyesi ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti İlkadım İlçe Başkanlığında Kurban Bayramı nedeni ile gerçekleşen bayramlaşma töreninde, ekonomik kriz çığırtkanlığı yapanlara seslenerek, "Kriz içeride olur, dışarıdan gelen saldırıdır" dedi.

 

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zihni Şahin, AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok'un da katıldığı bayramlaşma töreninde AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Hakan Ay ile görüştükten  sonra partililer ile bayramlaştı. 

Bayramlaşma töreni öncesi bir konuşma yapan Çiğdem Karaaslan, partililere ABD merkezli gelişen ekonomik saldırının ekonomik kriz olmadığını hatırlattı. ABD'nin Türkiye'yi açık açık tehdit ettiğini belirten Çiğdem Karaaslan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bu tehditlere karşı dik durduğunu kaydetti.

 

 

AK Parti İlkadım İlçe Başkanlığında düzenlenen bayramlaşma töreninde konuşan Çiğdem Karaaslan, "Buna kriz diyenler mutlaka bir kez daha düşünmeliler. Çünkü krizler ülkede yaşanan birtakım sıkıntılar sonrası ortaya çıkar ama bugün biz bir saldırı altındayız. Tıpkı 15 Temmuz'da tankla, topla, tüfekle başarılamayanın bugün dövizle, kurla, dolarla yapılmaya çalışıldığı bir dönemin içinden geçiyoruz. O yüzden AK Parti kadroları olarak gerek genel merkezde gerek illerimizde, ilçelerimizde, her nerede görev yapıyorsak, her nerede bu sorumluluğun altına elimizi koyup 'biz de varız' dediysek bilelim ki dünden daha büyüktür bugün sorumluluğumuz. İnşallah Rabbim bize ömür verdikçe şehrimiz için, ülkemiz için devletimiz, bayrağımız ve aziz milletimizin geleceği için çalışmaya devam edeceğiz" dedi.

Karaaslan'ın konuşmasının ardından AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Hakan Ay, AK Parti 6'ıncı Olağan Büyük Kongrede 8'inci kez MKYK üyeliğine seçilen Çiğdem Karaaslan'a çiçek takdim ederek tebrik etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Çarşamba'da Balık Festivalinde silahlı kavga çıktı! 3 kişi öldü 2 kişi yaralandı

Samsun Çarşamba'da Balık Festivalinde silahlı kavga çıktı! 3 kişi öldü 2 kişi yaralandı