13 Temmuz 2020 Pazartesi

CUMHUR İTTİFAKININ SAMSUN ADAYI MUSTAFA DEMİR: GÜÇLÜ İRADE İLE SAMSUN'U KALKINDIRACAĞIZ

Cumhur İttifakının Samsun adayı Mustafa Demir: Güçlü irade ile Samsun'u kalkındıracağız

Samsun'da Cumhur İttifakının Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan Mustafa Demir, Tekkeköy ilçesine seçim çalışmalarını sürdürürken, "Güçlü irade ile Samsun'u tüm ilçeleri ile birlikte kalkındıracağız" dedi.

11 Şubat 2019 Pazartesi 20:03 SİYASET

Samsun'da seçim çalışmalarını sürdüren Cumhur İttifakı'nın AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, göreve gelmesi ile birlikte Samsun'u tüm ilçeleri ile birlikte kalkındıracak hizmet ve projeleri hayata geçireceklerini söyledi.


Samsun'un Tekköy ilçesinde ilk olarak Seçim Koordinasyon Merkezi'nde teşkilat mensuplarıyla biraya gelen Mustafa Demir, ardından MHP İlçe Başkanlığı'nı da ziyaret ederek Cumhur İttifakı'nın önemine değindi. Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, AK Parti İlçe Başkanı Hayri Ağırlar ve parti yöneticileri ile birlikte ilçede esnaf ziyareti gerçekleştiren Mustafa Demir, vatandaşlarla bir araya geldi. Esnafın ve vatandaşın büyük ilgi gösterdiği Mustafa Demir, 31 Mart'ta yapılacak olan seçimlerde Tekkeköylülerden destek istedi.

MEYDAN DÜZENLEMELERİ, YENİ BULVARLAR
Tekkeköy'ün hastaneye ve hükümet konağına kavuşmak üzere olduğunu açıklayan Demir, "Ayrıca ilçemizin meydan düzenlemeleri yapılacak, yeni bulvarlar açılarak ulaşım kolaylığı sağlanacak. Tekkeköy içindeki trafiğin tam bir şehir içi kent merkezi olduğu anlaşılacak. İlçemize baktığımızda mahallelerin, sokakların, caddelerin ve altyapıların mükemmel olduğunu görürsünüz. 23 Nisan Bulvarı'nı yapacağız, köprülerini. Bir tek onu da değil, Tekkeköy çok nezih ve güzel bir ilçe olacak. Otopark problemlerinin olmadığı, trafiği akıcı, düzenli bir şekilde işleyen, bulvarları olan nezih bir kent haline dönüştüreceğiz Tekkeköy'ü, hiç merak etmeyin" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

cevdet

13 Şubat 2019 Çarşamba 17:08

Bian önce batı çevre yolu başlamalı

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Fazıl Say Samsunluları mest etti! İzmir gibi Samsun içinde bir eser bestelemek istiyorum

Fazıl Say Samsunluları mest etti! İzmir gibi Samsun içinde bir eser bestelemek istiyorum