18 Şubat 2020 Salı

ERDOĞAN MİTİNGİNE KATILANLARA TAŞIMA DİYENLERE SAMSUN'DAN TEPKİ GÖSTERDİ

Erdoğan mitingine katılanlara taşıma diyenlere Samsun'dan tepki gösterdi

Samsun'a gelerek seçim mitingini yapan Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, mitinglerine katılanları 'Taşıma' diyenlere tepki gösterdi.

03 Mart 2019 Pazar 17:43 SİYASET

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Samsun mitinginde CHP'nin gerçekleştirdiği mitinglere katılanlar için 'Taşıma' iddiasında bulunmasına "Burada Samsun var Samsun Bay Kemal" diyerek tepki gösterdi.


Samsun Cumhuriyet Meydanını dolduran kalabalığa seslenen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Burada Samsun dışından kimse var mı" diye sordu. Miting alanında bulunan vatandaşlarda 'Hayır' yanıtını verirken, Recep Tayyip Erdoğan, "Burada Samsun var Samsun Bay Kemal" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Samsun mitinginde yaptığı konuşmada şunları dile getirdi.
"CHP ve şürakası sadece bölücü örgütün tünel siyasetine aracılık etmiyor. Aynı zamanda  bizim milletimizle yürümemize, milletimizle kaynaşmamızada leke sürmek istiyor. Tilki uzanamadığı üzüme koruk dermiş. Bunlarda yayın organları ile sosyal medya hesapları ile militan gazetecilerle milletimizle aramızdaki muhabbete saldırıyor. Meydanlardaki bu sevdayı, taşıma diyerek montaj diyerek bindirilmiş kıta diyerek aşağılamaya çalışıyor. Şu alanda Allah aşkına Samsun'dan başka buraya gelen var mı. Eyy gidi bay Kemal. Ey gidi bay Kemal'in yandaşları. Burada Samsun var Samsun. Burada para için kömür için patates, soğan için geliyorlar diyorsunuz."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Erdoğan Samsunlulardan 31 Mart'ta Millet İttifakına Osmanlı tokadı vurmalarını istedi

Erdoğan Samsunlulardan 31 Mart'ta Millet İttifakına Osmanlı tokadı vurmalarını istedi