30 Mayıs 2020 Cumartesi

İYİ PARTİ SAMSUN BÜYÜKŞEHİR ADAYI HAYATİ TEKİN: PARMAK ISIRTACAK HİZMET YAPACAĞIZ

İYİ Parti Samsun Büyükşehir adayı Hayati Tekin: Parmak ısırtacak hizmet yapacağız

İYİ Parti Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Hayati Tekin, Balkan Türkleri Derneğine yaptığı ziyarette, Büyükşehir Belediyesinin fazla borcu olduğunu söyleyerek, "Biz israfı önleyerek parmak ısırtacak hizmetler yapacağız" dedi.

13 Mart 2019 Çarşamba 15:21 SİYASET

İYİ Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayati Tekin, seçim çalışmaları kapsamında Balkan Türkleri Derneği’ni ziyaret etti.


Samsun Balkan Türkleri Derneğine yaptığı ziyarette Samsun Büyükşehir Belediyesi’nin  çok fazla borcu olduğunu, ancak bu borçların hizmetlere ve projelere engel olmayacağını söyleyen İYi Parti Büyükşehir adayı Hayati Tekin, "Kaynaklarımızı doğru ve israf etmeden kullanacağız.  Bizler israfı önlerken akıl mantık çerçevesinde hareket etmek zorundayız. Yoksa bu da israfa girer. Samsun’da su arıtma sorununu çözeceğiz. Otopark  en büyük sorunlardan. Yeraltına katlı otoparklar yapacağız, üzerleri yeşil alan olacak. Gülsan Sanayi Sitesi artık kanayan yara haline geldi. Bu işyerlerini  yok edemeyiz. Elbette taşınmalı. Ama daha sağlıklı, daha modern ve altyapısı tamamlanmış  yeni bir Sanayi sitesi olmalı. Ama asla yenisi yapılmadan eskisi yıkılmayacak" dedi.Hayati Tekin, göreve gelmesi halinde öğrencilere burs vereceklerini de belirterek, şunları dile getirdi.
"Öğrencilerimiz için  yurtlar yapacağız. İhtiyacı olan öğrencilerimize  ortaokul, lise dahil burslar vereceğiz. Liseyi okuyamayan çocuk , üniversiteyi de okuyamaz.  Çocuklarını okutamayan ailelerin ellerinden tutacağız. Yeter ki siz destek verin ve desteklerinizi esirgemeyin. Sizin yüz akınız olacak,  parmak ısırtacak hizmetler yapacağım."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'a bavul içinde 5 bin 40 uyuşturucu hap gönderildi olayla ilgili 3 kişi gözaltına alındı

Samsun'a bavul içinde 5 bin 40 uyuşturucu hap gönderildi olayla ilgili 3 kişi gözaltına alındı