09 Temmuz 2020 Perşembe

İYİ PARTİ SAMSUN BÜYÜKŞEHİR ADAYI HAYATİ TEKİN'DEN DİKKAT ÇEKİCİ ERHAN USTA AÇIKLAMASI

İYİ Parti Samsun Büyükşehir adayı Hayati Tekin'den dikkat çekici Erhan Usta açıklaması

İYİ Parti Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Hayati Tekin, düzenlediği toplantıda bağımsız aday Erhan Usta ile ilgili dikkat çekici açıklamalarda bulundu.

14 Şubat 2019 Perşembe 13:13 SİYASET

Samsun'da İYİ Parti'nin Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı olan Hayati Tekin, düzenlediği toplantı ile basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Hayati Tekin, toplantıda bağımsız büyükşehir adayı Erhan Usta ile ilgili  de dikkat çekici bir açıklama yaptı.


ERHAN USTA'NIN BANA FAYDASI OLACAK
Erhan Usta'nın bağımsız büyükşehir adayı olması nedeni ile kendisinin oylarını böleceği yönünde bazı söylemlerin ortaya atıldığını belirten İYİ Parti Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Hayati Tekin, "İlk başta bende bu ikilemde kaldım. Benim oyumu mu, yoksa Mustafa Demir'in oyunu mu böler diye düşündüm. Adaylığı bizi sıkıntıya sokar gibi düşündüm ama şehre gelip sorduğumda bunun benim için avantaj olduğunu gördüm. Erhan Usta bana artı getirecektir. Alacağı oy benden değil karşıdan dökülen oyları yüzde 50 yüzde 50 böleceğini düşünüyorum. Erhan Usta bana mı Mustafa Demir'e mi faydası olacak diye ikilemde kalmıştım ama  zaman içinde baktım bana faydası olacak." dedi.
Kaynak:SamsunKentHaber

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 3 Yorum

Mustafa Rasi Uysal

05 Mart 2019 Salı 22:18

ERHAN USTA % 48, HAYATİ TEKİN % 24, MUSTAFA DEMİR %25, DİĞERLERİ % 3

kutay1918

14 Şubat 2019 Perşembe 19:45

senin oyun iyi parti+chp %17.23. sana chp li olup chp rozeti ile seçime girmediğin için oy vermeyecek chp liler. var iyi partililerin de %94 ü milliyetçi kesim onlar da oy vermeyecek. hdp+soyer sendromunu yazmıyorum. yani siz 3.(üçüncü) oluyorsunuz. Erhan Usta açık ara önde. %47.36. gerisini sen düşün gari. Samsunu uçuracam diyorsun. ilk icraatın gerçekleşti. sen harbiden uçmuşsun. seçimde başarılar dilerim. saygılarımla neşeli insan

eylül

14 Şubat 2019 Perşembe 13:37

yanlış şehre mi indiniz acaba çünkü Samsun’da o parti bu parti farketmeksizin herkes Erhan Usta diyo. bunun neresi avantaj sizin için ? siz yine kendi aklınıza güvenin indiğiniz yerdekiler sizi biraz gazlamış sanırım dikkat.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da işkembecide karşılaşan husumetliler silahlı kavga etti, restoran kan gölüne döndü

Samsun'da işkembecide karşılaşan husumetliler silahlı kavga etti, restoran kan gölüne döndü