28 Şubat 2020 Cuma

İYİ PARTİ SAMSUN BÜYÜKŞEHİR ADAYI TEKİN: HEDEFİM SAMSUN'UN 100 YILLIK GELECEĞİNİ İNŞA ETMEK

İYİ Parti Samsun Büyükşehir adayı Tekin: Hedefim Samsun'un 100 yıllık geleceğini inşa etmek

İYİ Parti ve Millet İttifakı Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Hayati Tekin, Atakum ilçesinde gerçekleşen mitingde vatandaşlara, "Hedefim Samsun'un 100 yıllık geleceğini inşa etmek" dedi.

18 Şubat 2019 Pazartesi 13:14 SİYASET

Samsun'da Millet İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hayati Tekin Atakum ilçesine bağlı Sarayköy’de düzenlenen miting gibi toplantıda davul zurnalarla karşılandı.


Millet İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hayati Tekin ve  Atakum Belediye Başkan adayı Cemil Deveci’yi coşkulu bir kalabalık karşıladı. 

SORUNLARINIZI ÇOK İYİ BİLİYORUM
Sarayköylü vatandaşların gösterdiği misafirperverlikten dolayı çok mutlu olduğunu belirten Tekin, “Sizlerle bu yolda beraber yürüyeceğiz. Ben de köy çocuğuyum.Köy halkının sorunlarını  çok iyi biliyorum. Sizlerin en büyük sorunu yol, altyapı, kanalizasyon ve anayol.  31 Mart’tan sonra Büyükşehir Belediye Başkanı olarak en kısa sürede bu sorunları çözeceğim. Çevrenizde ki her yurttaşımıza siz de Hayati Tekin olun ve söz verin. Sizi mahçup etmem. Bugüne kadar verdiğim her sözü yerine getirdim” diye konuştu.

HEDEFİM 100 YILLIK SAMSUN’U İNŞA ETMEK
Belediye Başkanlığı için yeterli tecrübe ve deneyime sahip olduğunu ifade eden Tekin, “Belediye Başkanı olarak bölge için ne tür projeler hayata geçirilir onu çok iyi biliyorum. Günü kurtarmanın değil,  Samsun’un 100 yıllık geleceğini inşa etmenin peşindeyim. Büyükşehir Belediyesi’nin mezbahanesi  bile yok. Bunu kuracağım. Et entegre tesisleri kuracağım. Bu projeleri hayata geçirmek için sadece 31 Mart seçimlerini bekliyorum” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

MHP Samsun İl Başkanı Karapıçak, Demirtaş'ı eleştirdi Erhan Usta'yı övdü

MHP Samsun İl Başkanı Karapıçak, Demirtaş'ı eleştirdi Erhan Usta'yı övdü