18 Şubat 2020 Salı

İYİ PARTİ SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BAŞKAN ADAYI HAYATİ TEKİN'DEN BEKA ÇIKIŞI!

İYİ Parti Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Hayati Tekin'den beka çıkışı!

İYİ Parti Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Hayati Tekin, Cumhur İttifakının yerel seçim sürecinde gündeme getirdiği beka vurgusu ile ilgili açıklamalarda bulunarak, "Bizde ülkenin bekasını düşünüyoruz" dedi.

15 Şubat 2019 Cuma 15:34 SİYASET

İYİ Parti Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Hayati Tekin, Samsun Kent Haber Genel Yayın Yönetmeni ve İnternet Medya Bilişim Federasyonu Samsun İl Temsilcisi Haydar Öztürk'ü ziyaret ederek açıklamalarda bulundu. 


Samsun Kent Haber'i ziyaret eden İYİ Parti Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Hayati Tekin, özellikle yerel seçim sürecinin genel seçim havasına dönüştürülmeye çalışılmasına ve sık sık gündeme getirilen beka sorunu ile ilgili eleştirilerde bulundu.


Yerel seçime gidildiğini hatırlatan Hayati Tekin, belediye başkan adaylarının şehirlerine yönelik projelerini halka sunması gerektiğini kaydederek, "Bu ülkenin bekasını bir tek onlar mı düşünüyor. Bizlerde elbette bu ülkenin bekasını düşünüyoruz. Ama onlar beka diyerek şişmanlıyor. Ülke bekası diyerek kedi bekalarını sürdürme derdindeler. Biz Samsun'un bekasını da ülkenin bekasını da düşünüyoruz. Bunun için yola çıktık. Samsun halkı bunlara yerel seçimde gereken dersi verecektir" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Cumhur İttifakı Atakum adayı Zihni Şahin: Muhabbetimiz koltukla değil halkla olacak

Cumhur İttifakı Atakum adayı Zihni Şahin: Muhabbetimiz koltukla değil halkla olacak