07 Ağustos 2020 Cuma

İYİ PARTİ SAMSUN İL BAŞKANLIĞI 150 KİŞİLİK YÖNETİM KURULU İLE RESMEN KURULDU

İYİ Parti Samsun İl Başkanlığı 150 kişilik yönetim kurulu ile resmen kuruldu

İYİ Parti Samsun Kurucu İl Başkanı Ömer Süslü, il yönetim kurulunu 150 kişi ile oluşturduklarını açıklayarak, "İYİ Parti Samsun İl Başkanlığı resmi olarak da kurulmuştur" dedi.

30 Aralık 2017 Cumartesi 15:22 SİYASET
İYİ Parti Samsun İl Teşkilatı resmen kuruldu. İYİ Parti Samsun Kurucu İl Başkanı Ömer Süslü, Samsun Dernekler Müdürlüğü'nün alındı belgesinin teslim edilmesiyle partinin kuruluşunu resmileştirdiklerini söyledi

SADECE İKİ İLÇE ATAMASI KALDI

İYİ Parti Samsun İl Teşkilatı , Samsun Dernekler Müdürlüğü'nün alındı belgesinin teslim edilmesiyle kuruluşunu resmileştirdi. Konu ile ilgili açıklama yapan İYİ Parti Samsun Kurucu İl Başkanı Ömer Süslü, "Partimiz,  resmî olarak da kurulmuştur. Tüm hemşehrilerimize ve vatandaşlarımıza, hayırlı uğurlu olsun. İlimizle birlikte yedi ilçemizin de kuruluşları tamamlanmıştır. Ataması yapılan diğer sekiz ilçemizin kuruluşları da önümüzdeki hafta itibariyle tamamlanacaktır. Ataması yapılmayan iki ilçemizle ilgili çalışmalarımız devam etmektedir. Emeği geçen tüm ilçe başkanlarımıza ve yönetimlerine teşekkür ediyoruz" dedi.

YÖNETİM İÇİN 500’E YAKIN İSİM BAŞVURDU

25 Ekim 2017 tarihinde İYİ Parti’nin kurulduğuna dikkat çeken Başkan Ömer Süslü, “11 Kasım 2017 tarihinde de genel merkez binamız açılarak milletimize hizmet etmeye başladı. 15 Kasım 2017 tarihinde İYİ Parti Samsun Kurucu İl Başkanı olarak görevlendirilerek çalışmalarımıza başladık. Bu süreçte olası bir erken genel seçim nedeniyle il ve ilçe teşkilatlarımızın kurulumunu eş zamanlı olarak yürütmeye çalıştık. Kurucu il yönetim kurulu üyelerinin belirlenmesi için talepte bulunan isimlerle birebir görüşürken, teşkilatlanma komisyonumuz da ilçe teşkilatlarının kurulumu için ilçe başkan adaylarımızla ve ilçelerimizin önde gelen kanaat önderleriyle görüşerek ilçe kurucu başkanlarımızla ilgili raporlarını tarafıma sundular. Bu süreçte il yönetimi için beş yüze yakın isimle bire bir görüştüm ve kurucu il yönetim kurulumuzu 105 kişiyle oluşturmuş bulunmaktayız” diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da bir lisede şakalaşan öğrencileri öğretmen tekme tokat dövdü iddiası

Samsun'da bir lisede şakalaşan öğrencileri öğretmen tekme tokat dövdü iddiası