26 Eylül 2020 Cumartesi

İYİ PARTİ SAMSUN İL BAŞKANLIĞI ÖNÜNDE HAYATİ TEKİN'İ İSTERİZ EYLEMİ

İYi Parti Samsun İl Başkanlığı önünde Hayati Tekin'i isteriz eylemi

Samsun'da CHP üyesi vatandaşlar İYİ Parti Samsun İl Başkanlığı binası önünde 'Samsun Büyükşehir adaylığı için Hayati Tekin'i isteriz' açıklaması yaptı.

23 Ocak 2019 Çarşamba 17:30 SİYASET

Samsun'da İYi Parti İl Başkanlığı binası önünde toplanan CHP-DSP üyesi vatandaşlar, Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adaylığı için Hayati Tekin'i istediklerini söyledi.


MHP'den ihraç edilen Erhan Usta'nın İYi Parti Samsun Büyükşehir adayı olacağı iddialarının gündeme gelmesi sonrası, bugün İYİ Parti İl Başkanlığı binası önünde kalabalık bir vatandaş grubunun katılımı ile basın açıklaması yapıldı. CHP eski Milletvekili Hayati Tekin'in ittifak kapsamında İYi Parti'nin Samsun Büyükşehir adayı olmasını isteyen vatandaşlar, burada yaptıkları açıklamada, "Burada Samsun'un geleceğini doğru kişiye teslim etmek için bir araya geldik. Aldığı emaneti hakkıyla yerine getirebilecek, tek belediye başkan adayı mimar Hayati Tekin için buradayız" dedi.

İYİ Parti Samsun İl Başkanlığı önünde yapılan açıklama sırasında "Samsun Hayati Başkanı istiyor" sloganları atıldı. Kalabalık grup daha sonra İYİ Parti Samsun İl Başkanlığı binasına çıktı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

murat şeker

25 Ocak 2019 Cuma 18:16

kardeşim birlik beraberlik olma zamanı bırakın onu istemeyin bunu istemeyiz demeyi iyi parti chp bu ili beraber yöneteceğiz

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Tekkeköy ilçesine öğrenci yurdunun ardından fakülte müjdesi geldi

Samsun'da Tekkeköy ilçesine öğrenci yurdunun ardından fakülte müjdesi geldi